Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Білорус Олексій Бойко став ранер-апом в WPT Turbo Championship

Олексій Бойко

На PartyPoker в рамках великої серії WPT World Online Championships завершився івент WPT #11 Turbo Championships c бай-іном 3 200$ і гарантією в 1 000 000$.

Турнір зумів зібрати непогану поле з 433 гравців, завдяки чому гарантію в цьому турнірі вдалося перебити аж на 299 000$ і розширити призову зону до 63 місць.

Ранер-апом в цьому турнірі зумів стати білоруський покерист Олексій Бойко, який отримав солідну виплату в розмірі 156 840$.


Читати також: Олексій "ale6ka" Бойко поступився перемогою в Stadium Series канадському регуляру

Перемога в даному турнірі дісталася болгарському покеристу Дімітару Данчеву, який заробив за перше місце 188 310$.

Сьоме місце з виплатою в 31 900$ завоював український покерист Олег Васильченко. Недалеко від нього на 11-му місці з призовими 19 870$ зупинився відомий в світі покеру "бездомний мільйонер" Фараз Джака.

По 8 890$ за 32-ге і 33-тє місце заробили покерист з Росії Гліб Тремзін, а також гравець з Білорусі Ілля Анацький. Виплати скромніше в 7 850$ отримало двоє росіян Андрій Котельников і Віктор Устимов на 38-му і 42-му місцях відповідно.

Мінімальні призові в цьому турнірі склали 6 559$. Серед тих, хто їх отримав, виявився український покерист Павло Коліновський на 54-му місці.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.