Артур Мартиросян посів друге місце в турнірі WPT High Roller

Артур Мартиросян 2020

Артур Мартиросян продовжує підкорювати вершини онлайн-покеру. Цього разу росіянин взяв участь в хайролерському турнірі WPT за 10 300$ на ПатіПокер. Йому практично вдалося здобути в ньому перемогу, але єдиним хто зміг його зупинити став Самуель Вусден.

Всього івент WPT зібрав 51 вхід за 10 300$. Всі вони боролися за призовий фонд 510 000$, але в зону ITM увійшли всього 9 покеристів. Тімоті Адамсу не поталанило стати бабл-боєм цього турніру.

Читати також: Артур Мартиросян обіграв Федора Хольца в фіналі сайд-івенту WSOP

Фінальний стіл вийшов по справжньому зоряним. Погодьтеся, потрапити за фінальний стіл, де грають Самуель Вусден, Стів О'Двайер, Ніклас Астедт, Джастін Бономо, Девід Пітерс, Кале Бернс і Майкл Адаммо - це все одно, що потрапити в групу смерті в чемпіонаті світу з футболу.

Проте, Артуру Мартиросяну практично вдалося вийти з такої ситуації переможцем. У фінальному хедз-апі йому протистояв один з найвідоміших покеристів Фінляндії: Самуель Ввусден.

Цього разу Артуру не вдалося оформити перемогу і росіянин обмежився другим місцем. Мартиросян отримав 109 650$ призових за свій результат, а переможець турніру Вусден забрав виплату 158 100$. На даний момент Артур займає 5-у сходинку в загальному лідерборде серії WPT, переможець якого отримує 50 000$.

Результати турніру WPT High Roller за 10 300$

WPT High Roller за 10 300$ на ПатиПокер

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.