Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Дмитро Урбанович посів шосте місце в Мейн івенті WPT Online

Дмитро Урбанович 2020

Чотириденний Мейн Івент WPT Online з бай-іном 10 000$ на ПатіПокер завершився і в результатах турніру можна побачити ім'я чемпіона. На жаль для російськомовного співтовариства, Дмитру Урбановичу не вдалося стати новим переможцем WPT.

А всі шанси на це у нього були. Дмитро відібрався за фінальний стіл і був твердо націлений перемогти. Перед тим, як Урбанович покинув турнір, троє гравців склали свої повноваження в турнірі: Берт Стівенс, Аксель Палану і Лаціо Мулнар.

Коли в грі залишалося четверо, в одній з роздач Урбанович пішов в олл-ін на А-К. Тін Мульдер зіграв коллом з A-Q. Дама на флопі засмутила Урбановича, а чирвова карта на терні дала надію зібрати флеш.

Хрестовий валет по ріверу зафіксував перемогу Мульдера в цій роздачі і виліт з турніру Дмитра. За шосте місце Урбанович отримав 277 000$.

Читати також: Четверо гравців зіграли безкоштовно за фінальним столом Mini ME WPT

Після того, як Урбанович покинув турнір, подальші події для російськомовного покерного співтовариства вже були не так цікаві. Тим більше, що в грі залишилися не дуже відомі покеристи.

Перемога і титул чемпіона дісталися британському гравцю Філіпу Мігхоллу. Незважаючи на те, що Мігхолл почав фінальний стіл з комфортним стеком, займаючи друге місце по фішках, його шлях до перемоги був безперечно нелегким. Він зіткнувся з серйозною конкуренцією в фіналі і вісім інших фіналістів давали йому відсіч.

Але Мігхолл використовував свій великий досвід в онлайн-покері і зумів виграти боротьбу за перемогу, яка тривала більше шести годин. За перше місце британець забрав найбільші призові у своїй кар'єрі 1 550 000$. Раннер-апу також дісталися відмінні призові 1 397 000$.

Результати фінального столу Мейн Івент WPT Online

  1. Філіп Мігхолл – 1 550 300$*
  2. Тін Мюльдер – 1 397 000$*
  3. Даміан Салас – 814 700$
  4. Блас Серяв – 552 000$
  5. Віктор Сімонато – 391 300$
  6. Дмитро Урбанович – 277 000$
  7. Берт Стівенс – 194 000$
  8. Аксель Палану – 153 700$
  9. Лаціо Мулнар – 127 400$

* У топ-2 було укладено угоду.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.