Микита Бодяковський виграв 56 100$ в WPT High Roller на PartyPoker

Микита Бодяковський

Популярний на пострадянському середовищі покерист з Білорусі Микита Бодяковський продовжує займати призові місця в дорогих івентах на ПатіПокер, тим самим виправдовує свою репутацію успішного хайролера.

На початку серпня він разом зі своїм російським колегою В'ячеславом Булдигіним потрапили до четвірки найкращих гравців WPT Super High Roller вартістю: 25 500$ і з призовим фондом 775 500$. У тому турнірі Бодяковський заробив за 4-те місце 73 620$.

Бодяковський не залишив без уваги і наступні турніри хайролерів в рамках серії WPT World Online Championships. Цієї ночі він зумів потрапити в топ-3 призерів івенту за 10 300$ при гарантії 300 000$ на PartyPoker.

WPT High Roller на PartyPoker1

Читати також: Микита Бодяковський зупинився за крок від браслету WSOP

Подія WPT High Roller зібрало 34 входи, які сумарно перевищили гарантію на 40 000$. За третє місце білоруський хайролер отримав призові в розмірі 56 100$.

Чемпіоном івенту хайролерів став покерист з Іспанії, який зіграв у цьому івент під прапором Мексики Серхі Рейксач з виплатою 138 550$.

Ранер-апом турніру став один з найуспішніших покеристів з Австралії Майкл Аддамо, який поповнив свій банкрол на 89 250$ призових.

В призи події потрапило лише 5 гравців, мінімальні призові в 23 800$ отримав канадський гравець Паскаль Лефрансуа. Бабл-боєм в цьому турнірі став росіянин Артур Мартиросян.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.