Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

За фінальним столом WPT Big Game зіграли одразу два амбасадори PartyPoker

WPT Big Game

Черговий турнір WPT Big Game на PartyPoker зібрав 202 входи, які сформували призовий фонд 1 027 215$. У турнірі брало участь 6 амбасадорів PartyPoker і біля їх ніків красувався фірмовий значок Team Pro.

На додаток до професіоналів з ПатіПокер в івенті взяли участь такі сильні онлайн-покеристи, як Кале Бернс, Даніель Дворесс, Алекс Фоксен, Федір Хольц і інші. Це лише мала частина з тих, хто боровся за перемогу в Big Game. Таким чином склад вийшов дуже щільним.

Двоє з шести амбасадорів ПатіПокер пройшли за фінальний стіл. Цими гравцями стали Людовик Гейліх і Патрік Леонард. Людовик покинув фінальний стіл одним з перших: його результатом стало сьоме місце і 33 354$ призових.

Читати також: Андрій Котельников став чемпіоном WPT Mix-Max Championships

Його колега Патрік Леонард затримався довше і першим серед учасників івенту забрав шестизначну виплату. Патрік зайняв третє місце і отримав за це 107 000$ призових.

В хедз-апі глядачів чекало протистояння Сосії Джианг з Нової Зеландії і Філіпа Хофбауера з Австрії. Можливо, для більшості читачів Cardmates, така покеристка як Джианг маловідома, але Сосіа займає другий рядок у рейтингу найбільш успішних гравців Нової Зеландії.

За всю свою кар'єру в живих турнірах Джианг виграла 1 482 000$: у її активі чотири шестизначних результати і перемога в PokerStars Championship 2017 Макао. Тепер до цих сум додасться ще один шестизнак, так як Джианг виграла WPT Big Game. За свою перемогу дівчина отримала 206 110$.

Результати WPT Big Game за 25 серпня

WPT Big Game

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.