За фінальним столом WPT Big Game зіграли одразу два амбасадори PartyPoker

WPT Big Game

Черговий турнір WPT Big Game на PartyPoker зібрав 202 входи, які сформували призовий фонд 1 027 215$. У турнірі брало участь 6 амбасадорів PartyPoker і біля їх ніків красувався фірмовий значок Team Pro.

На додаток до професіоналів з ПатіПокер в івенті взяли участь такі сильні онлайн-покеристи, як Кале Бернс, Даніель Дворесс, Алекс Фоксен, Федір Хольц і інші. Це лише мала частина з тих, хто боровся за перемогу в Big Game. Таким чином склад вийшов дуже щільним.

Двоє з шести амбасадорів ПатіПокер пройшли за фінальний стіл. Цими гравцями стали Людовик Гейліх і Патрік Леонард. Людовик покинув фінальний стіл одним з перших: його результатом стало сьоме місце і 33 354$ призових.

Читати також: Андрій Котельников став чемпіоном WPT Mix-Max Championships

Його колега Патрік Леонард затримався довше і першим серед учасників івенту забрав шестизначну виплату. Патрік зайняв третє місце і отримав за це 107 000$ призових.

В хедз-апі глядачів чекало протистояння Сосії Джианг з Нової Зеландії і Філіпа Хофбауера з Австрії. Можливо, для більшості читачів Cardmates, така покеристка як Джианг маловідома, але Сосіа займає другий рядок у рейтингу найбільш успішних гравців Нової Зеландії.

За всю свою кар'єру в живих турнірах Джианг виграла 1 482 000$: у її активі чотири шестизначних результати і перемога в PokerStars Championship 2017 Макао. Тепер до цих сум додасться ще один шестизнак, так як Джианг виграла WPT Big Game. За свою перемогу дівчина отримала 206 110$.

Результати WPT Big Game за 25 серпня

WPT Big Game

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.