Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

GG Poker скасували 3 популярних турніри через технічні збої


У покер-румах мережі GG Network (GGпокерок, GG Poker) вже неодноразово відбувалися технічні збої, які призводили до скасування великих турнірів.

Подібні випадки відбувалися навіть під час WSOP Online 2020, коли GGPoker змушені були перенести два івенти WSOP Online через технічний збій.

Вчора у серверах мережі GG Network відбулися чергові технічні несправності, які привели до скасування трьох популярних турнірів і переносу одного на пізніший час.

Читати також: На GGPoker розіграли рекордний банк в онлайні в розмірі 974 630$

Мова йде про наступні турніри:

  • Bounty Hunters Main Event з бай-іном 210$;
  • Bounty Hunters Sunday Special з бай-іном 84$;
  • GG Masters за 150$;
  • Івент BIG вартістю 50$.

Про скасування та перенесення турнірів представники GG Poker написали на своїй сторінці в Твіттері:

«Перші три івенти були скасовані через збій одного з серверів турніру. Як побічний ефект, івент BIG за 50$ День 2 також затримується на 1,5 години для людей в сітауті. Протягом 24 годин ми відшкодуємо збитки відповідно до нашої політики повернення коштів. Окрім того, ми зарахуємо всім постраждалим T$ в еквіваленті їх бай-іну. Ще раз вибачте за стрес. Будемо багато працювати, щоб такого більше не повторилося» – написали GGPoker.

У коментарях до посту від команди покер-руму деякі покеристи написали, що такі збої в роботі виникли не через сервери, а через погане кодування. Інші ж, написали що "вибачення прийняті" і оцінили швидкість реакції служби підтримки стосовно цих збоїв.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.