Скандал з конфіскацією коштів на GGPoker

Конфіскація коштів на GGPoker

Кілька днів в покерному співтоваристві активно обговорювали тему блокування німецького хайстейкс-гравця на GGPoker і конфіскації у нього 160к.

Історія від гравця

Тобіас Дутвейлер під ніком "dudd1", відомий рег середніх і високих лімітів, на форумі 2+2 описав, як у нього закрили акаунт і конфіскували гроші, як тільки він почав вигравати.

За його словами, до цього він півтора року провів за грою в мережі GG, заплатив величезний рейк і програв не менше 85 тисяч доларів в одному румі, перш ніж почати грати на самому GGPoker.

Тобіас вніс депозит 50 тисяч доларів, і спочатку опустився до 30 тисяч доларів. Потім у нього почався апстрік, і він "збільшив свій банкролл з 30 тисяч до 180 тисяч приблизно за півтора тижні".

Потім була перевірка (вимога чергової верифікації), так як хайстейкс-гравцям слід було перейти від використання ніків до реальних імен. Під час перевірки його обліковий запис раптово була заблокована.

Кілька днів тому Тобіас отримав лист, в якому говорилося, що кошти були конфісковані, тому що йому "взагалі не було дозволено грати на GGPoker".

Виявляється, більш ранній бан в румі Natural8 означав, що йому також не можна грати на будь-якому іншому скіні мережі GG.

Головне питання, яке хвилює Тобіаса – чому йому взагалі дозволили зареєструватися в румі GGPoker, внести великий депозит і грати там півтора року без будь-яких проблем? Невже служба безпеки просто вичікувала, поки у нього набереться банкрол побільше, щоб конфіскувати кошти? Може, якби не було апстріку, то і бана з конфіскацією не було б?

Реакція покерного співтовариства

Як зазвичай буває в подібних ситуаціях, покерне співтовариство зажадало пояснень. Почали згадувати інші подібні історії і висловлювати претензії.

Venividi1993 розповів, що з ним трапилася аналогічна історія і описав своє бачення ситуації так:

«Ситуація така: забанити виграшного гравця за помилковими причинами, а потім дозволити йому повернутися, грати і платити рейк протягом тривалого часу, а потім знову забанити його коли він спробує вивести гроші/пройти чергову верифікацію. Не розумію, яке це має відношення до високих стандартів».

Кілька відомих німецьких гравців, таких як Стефан Сонтхаймер і Корай Альдемір також виступили на захист Дутвейлера. Сонтхаймер назвав це «несправедливим поводженням з гравцем», а Альдемір сказав, що GG подають «абсолютно неправильний приклад» таким баном».

За покер-рум заступився амбасадор GG Федір Хольц, який спробував пролити світло на ситуацію і пояснити її під іншим кутом зору:

«Хочу висловитися у справі гравця "dudd1" на GGpoker, про яку він писав на форумі 2+2, щоб поділитися своєю точкою зору, яка у мене сформувалася в результаті розмови з керівництвом і вивчення справи. Судячи з усього, що я бачив до сих пір, чесність, надійність і якість системи безпеки в мережі GG відповідають дуже високим стандартам.

Спочатку в 2016 році Dudd1 був забанений на Natural8 з попередженням не намагатися знову грати в GGNetwork. Стандартна процедура мережі GG після цього початкового попередження полягає в конфіскації коштів, щоб позбавити забаненних гравців стимулу повернутися, інакше не буде ніякого ефекту.

Він створив новий обліковий запис в мережі GGnetwork, і грав. Аккаунт не був відразу помічений, тому що велика частина наданої інформації не відповідала дійсності. Тільки після недавньої внутрішньої перевірки аккаунт був позначений.

Згідно з процедурою, його аккаунт був заблокований, а кошти конфісковані. Це НЕ схема крадіжки у гравців. Гроші були розподілені між гравцями, у яких він вигравав. З огляду на тривалі терміни, керівництво вирішило повернути йому його депозит в розмірі 50 тисяч.

Я розумію, що тут є багато можливостей для поспішних висновків, але можу запевнити вас, що це не практика отримання прибутку від гравців. Служба безпеки слідує своїм внутрішнім протоколам безпеки, щоб забезпечити здорову покерну екосистему».

Офіційна відповідь GGPoker

Спочатку представники GGPoker відмовилися коментувати цю ситуацію. Однак після того, як покерний світ став активно обговорювати це, вони все-таки опублікували заяву.

«Ми усвідомлюємо, що дана ситуація ускладнилася, оскільки гравець зареєструвався в декількох румах (скінах), де команда безпеки GGNetwork не має доступу до особистої інформації, включаючи адреси електронної пошти. Тому наше виявлення порушень безпеки обмежувалося IP-адресами і Mac-адресами. Ми вдосконалюємо нашу систему так, щоб ми могли запитувати адреси електронної пошти та особисту інформацію у наших операторів-ліцензіатів.

Ми також визнаємо, що наш трансфер P2P (переказ грошей від гравця до гравця) був занадто простим. Ми вже видалили P2P-трансфер для наших клієнтів з Великобританії і введемо строгий процес перевірки KYC і обмеження для всіх майбутніх P2P-переказів.

Ми вже продемонстрували жест доброї волі – повернули гравцеві кошти, отримані у вигляді переказів між гравцями. Всі його виграші були розподілені серед постраждалих гравців.

Ми хотіли б принести вибачення за стурбованість, викликану цим інцидентом. Ми подбаємо про те, щоб наші заходи безпеки були більш суворими».

GGPoker заявляють, що бан гравця ніяк не пов'язаний з його виграшами. Справа в переході на використання реальних імен. Коли служба безпеки отримала відповідні документи від гравця, то зрозуміла, що його раніше забанили в мережі і тому у нього конфіскували 159 766$. 

«Ми забанили тільки гравців, які порушили нашу Угоду про умови використання шляхом обману, шахрайства, змови або дій, які ми вважаємо шахрайськими. GGPoker підтримує здорову покерну екосистему і працює над забезпеченням безпечної і чесної гри для всіх гравців».

А як вважаєте ви, хто правий в цій ситуації?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.