Оновлено

Стефан Сонтхаймер (Steffen Sontheimer)

Стефан Сонтхаймер
Стефан Сонтхаймер (33 роки)
Німеччина
Чоловіча
13.09.1990
понад 13 700 000$
Призові в офлайні
точна сума невідома
Призові в онлайні
Кращий результат:
3 685 000$ (1-е місце в турнірі суперхайролерів PCA за 250 000$)
Головні досягнення:
володар фіолетового піджака, чемпіон турніру суперхайролерів PCA, входить в десятку найприбутковіших покеристів Німеччини
Можна знайти за ніком:
PokerStars: Go0se.core!
PartyPoker: Partygo0se

Стефан Сонтхаймер – німецький професійний покерист. Народився 13 вересня 1990 року в німецькому місті Гернсбах. Почав свою кар'єру Стефан з онлайн-покеру, а далі перебрався в живий покер. За всю свою кар'єру в живих турнірах покерист виграв понад 13 700 000$.

Cтефан ще жодного разу не вигравав золотий браслет WSOP, зате в його активі є фіолетовий піджак Poker Masters в 2017 році. Він також є близьким другом такого відомого покериста, як Федір Хольц.

Початок кар'єри

Сонтхаймер вивчав промислову інженерію в Технологічному інституті Карлсруе. Навчання Стефан поєднував зі своєю великою пристрастю: грою в покер. Захоплювався так сильно, що навіть написав дисертацію про поведінкову економіку покеру.

Сонтхаймер добре пам'ятає той момент, коли він став професійним покеристом:

«Спочатку я грав тільки в кеш, а після того як став професіоналом приїхав з друзями в Канаду, щоб пограти в SCOOP. Зі мною були Райнер Кемпе, Федір Хольц і інші. Я поєднував гру за кеш-столами, з грою в турнірах по неділях»

Результати в живих турнірах

В живих турнірах Стефан почав грати відносно недавно: в 2015. Всього за 5 років йому вдалося виграти понад 13 700 000$. Його першим успішним виступом стало 3-е місце в турнірі з бай-іном 25 000$, який проходив в Aria.

У 2017 році Сонтхаймер домігся значних успіхів на серії Poker Masters. Завдяки цьому, покерист отримав в нагороду фіолетовий піджак в якості кращого гравця серії. На Poker Masters Сонтхаймер став переможцем турнірів за 50 000$ і 100 000$, також він потрапив в ITM двох турнірів за 50 000$.

Стефан регулярно бере участь в хайролерських турнірах. Наприклад, у 2017 році німець став раннер-апом турніру з бай-іном 100 000$. Друге місце принесло в його скарбничку 1 223 000$, а вже через рік він зайняв п'яте місце на WSOP Europe і отримав 806 000€.

Стефан без браслету WSOP

Незважаючи на такі успішні виступи в живих турнірах, у Стефана досі немає в активі виграного браслета Світової серії покеру. Поки що його найкращим результатом є 11-е місце в турнірі за 100 000$.

2018 рік і зовсім не вдався для німця. Після WSOP 2017 він опублікував статистику, завдяки якій ми дізналися, що він втратив 2 000 000$ в Лас-Вегасі за час проведення серії. У наступному році покерист приїхав туди знову і зміг виграти кілька десятків тисяч доларів.

Стефан і онлайн-покер

Точна сума виграних грошей в онлайн-покері Стефана невідома. Проте, його можна зустріти на PokerStars, де він грає під псевдонімом "Go0se.core!". Публічна статистика гри Сонтхаймера прихована але відомо про те, що за дистанцію 3 600 рук він виграв 44 432$.

За грою німецького професіонала в онлайні можна спостерігати на Твіч-каналі:

Стефан також грає в МТТ-турніри, в яких непогано виступає. Чого вартий тільки перемога в турнірі за 5 200 $ в 2017 році на PokerStars. Вона принесла йому 99 900 $ призових.

Сварка з Філом Хельмутом

У жовтні 2017 Стефан Сонтхаймер з'явився на популярному подкасті Джо Інграма. Обговорювали багато, в тому числі і гру Філа Хельмута, на рахунку якого найбільше число виграних браслетів (15). Незважаючи на це, гру Філа часто критикують інші гравці з покерного співтовариства.

Цікаво, що сам Хельмут називає свою гру білою магією. Покерист приймає рішення не по GTO, а виходячи зі своїх навичок читання на інтуїтивному рівні, що дозволяє йому показувати успішну гру.

Про "білу магію" Хельмута Sontheimer сказав наступне:

«Я не знаю, що таке біла магія. Я знаю тільки те, що Хельмут дуже багато базікає за столом, коли ви робите ставку, а потім скидаєте кращу руку, це відмінно працює. Це те, що він робить дуже добре»

Зрозуміло, що після таких слів Хельмут відреагував негативно. На цьому грунті між двома покеристами з'явилася неприязнь.

Цікаві факти про Стефана Сонтхаймера

  • У 2018 році Sontheimer і його німецькі покеристи вирішили заснувати команду онлайн-покеру і кіберспорту. Вони назвали свій проект "NoLimitGG".
  • Зі Стефаном Сонтхаймером по сусідству живе Лінус "LLinusLLove" Лелігер.
  • У школі дуже захоплювався спортом: футболом і настільним тенісом.
  • Один клас закінчив екстерном і перейшов до гімназії.
  • Захистив дисертацію з теми "Поведінкова економіка в покері".
  • Всі ніки Сонтхаймера пов'язані зі словом "Гусак" і його так називають друзі.

Стефан Сонтхаймер в соціальних мережах