Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.
Оновлено

Патрік Антоніус (Patrik Antonius)

Патрік Антоніус
Патрік Антоніус (42 роки)
Фінляндія
Чоловіча
13.12.1980
понад 12 000 000$
Призові в офлайні
точна сума невідома
Призові в онлайні
Кращий результат:
3 153 551$ чи 24 735 000HK$ (2-е місце в 2 000 000HK$ NLH на Super High Roller Bowl China 2018 у Макао)
Головні досягнення:
очолює Finland All Time Money List (станом на 2019 рік), топ-100 гравців у покер, чемпіон EPT Main Event, один з найвідоміших онлайн-хайролерів
Можна знайти за ніком:
Full Tilt: Patrik Antonius, FinddaGrind
PokerStars: Fake Love888
try_hrdr_fish_Luigi66369
I_Knockout_U

Патрік Антоніус – відомий фінський професійний гравець. З покером він познайомився у 12 років, навчаючись в школі, і вже тоді почав грати з друзями й отримувати непоганий прибуток. Пізніше Антоніус став відвідувати казино в Гельсінкі та поступово відточував свою майстерність. Його покерні подорожі почалися у 2002 році після знайомства з онлайн-грою. Перемога в сателіті дала йому можливість потрапити на Головну подію WSOP. Відтоді успіхи Патріка тільки примножувались. 

Так, "Finddagrind" вперше потрапив у призи живого івенту в 2003 році. Тоді він зайняв 4-е місце в PLO-турнірі вартістю 220$ на St Maarten Open і заробив 3 480$. Не відставав покерист і в онлайн-іграх. Його успіхи були настільки значними, що в 2003-му його визнали одним з топових онлайн-покеристів у Європі, і, більш того, він посів 1-е місце в списку All Time Money. Антоніус прославився як справжня акула онлайн-покеру.

Вдалим для гравця видався і 2005 рік. Патрік отримав понад мільйон доларів за 2-е місце в Головній події Five Diamond World Poker Classic за 15 000$. У тому ж році він переміг на EPT Main Event вартістю 4 190$, вигравши 343 365$ і фінішував третім у Головному турнірі на EPT в Барселоні, що принесло йому 145 070$.

У 2008 році покерист підписав спонсорський контракт з Full Tilt Poker і став членом престижної команди професіоналів, в складі якої на той момент також були Філ Айві, Кріс Фергюсон, Гус Хансен та інші.

Зараз Патрік частий гість турнірів хайролерів. Гравця впізнають в усьому світі. На його рахунку мільйонні виграші як в онлайні, так і в живих подіях.

Біографія Патріка Антоніуса

Цікаві факти про Патріка Антоніуса:

  • Антоніус виховувався в звичайній родині. Його батько розвозив хліб, а мати – працювала в дитячому садку.
  • У дитинстві Патрік захоплювався тенісом. Він показував хороші результати і тренери навіть пророкували йому блискучу кар'єру тенісиста. Однак травма спини змусила хлопця відмовитись від подальших тренувань й тенісу загалом.
  • Покерист брав участь в таких телевізійних шоу, як "High Stakes Poker" і "Poker After Dark". Він взяв участь в розіграші 561 800$ банку за участю Тома Двана, який став найбільшим в історії шоу на той момент.
  • У 2009 році Патрік отримав звання «найкращого гравця живих івентів» на церемонії Scandinavian Poker Awards.
  • Покерист першим відгукнувся на виклик Тома Двана "Durrrr Challenge", але менш, ніж через 40 000 роздач Патрік пішов у мінус на 2 000 000$ й відкупився від челенджу.
  • Патрік Антоніус одружений, у нього є 2 дочки.
  • Патрік вчить російську мову й дивиться російські фільми та серіали. У 2018 році Антоніус поїхав на серію partypoker Millions Russia в Сочі й намагався розмовляти там російською. До речі, виходило в нього досить непогано.
  • За даними highstakesdb Антоніус має наступні результати в онлайні (на високих лімітах):

"Patrik Antonius" на Full Tilt:

Графік Патріка Антоніуса

"FinddaGrind" на Full Tilt:

Графік Патріка Антоніуса

"Fake Love888" на PokerStars:

Графік Антоніуса

Патрік Антоніус в соціальних мережах: