Оновлено
22.09.2023

Густав Хансен (Gustav Hansen)

Густав Хансен
Густав Хансен (50 років)
Данія
Чоловіча
13.02.1974
понад 10 258 000$
Призові в офлайні
- 22 000 000$
Призові в онлайні
Кращий результат:
1 714 800$ (2 місце в NLH – Championship Event за: 25 500$ на Five Star World Poker Classic WPT Лас-Вегас 2008)
Головні досягнення:
виграв чотири трофеї WPT, входить до Зали слави WPT, програв більше 20 000 000$ на хайлімітах в онлайні
Можна знайти за ніком:
The Great Dane
Full Tilt: Gus Hansen
PokerStars: broksi

Густав Хансен або як його частіше називають Гас Хансен (рідше – Гус Хансен) – відомий датський покерист-хайролер. Маючи високу схильність до математики, в юні роки Хансен добре проявив себе в нардах, а потім і в покері. Карткову гру він освоїв в Америці, куди його направили навчатися в Університет за програмою обміну студентами. Два роки він жив в Каліфорнії, потім повернувся в рідний Копенгаген, відслужив в армії і назад поїхав в США в 1996 році. Тоді, будучи вже повнолітнім за американськими мірками, він вперше відправився на WSOP, проте в призи потрапити йому не вдалося.

У Нью-Йорку Гас Хансен познайомився зі своїми майбутніми колегами-покеристів і під їх впливом зосередився винятково на кар'єрі гравця в покер, поступово відточуючи свої навички і покращуючи стиль гри.

З 2002 року датчанин активно грає в турнірний покер і дорогий кеш. Кращі результати йому вдалося досягти в турнірах Всесвітнього покерного туру. Перші три перемоги гравця відбулися саме в подіях WPT і принесли йому в цілому більше мільйона доларів призових. Це послужило прекрасним стартом професійної кар'єри Гаса Хансена в покері.

У 2005-му Гас Хансен став Full Tilt Poker Team Pro, а кілька років по тому, коли покер-рум викупила компанія PokerStars – йому випала честь стати першим гравцем, зі спонсорським контрактом від Фул Тілт.

Незважаючи на колосальні успіхи, багатьом в покерному ком'юніті Хансен більше запам'ятався своїми провалами і заливами. На тому ж Full Tilt, з яким у гравця був контракт, він програв понад 20 000 000$ в онлайні.

Ходять чутки про те, що Гус Хансен банкрут. Однак офіційного підтвердження цьому факту немає. Покериста час від часу можна зустріти в казино. Найчастіше за кеш-столами. Після тривалого затишшя, в 2016-2018 роках датчанин став все частіше і частіше з'являтися в заголовках покерних новин, втім, на його турнірних результатах це ніяк не відобразилося (останні призові Хансена в офлайні датовані 2014 роком). Імовірно це пов'язано з тим, що гравець зосередився на кеш-іграх.


Гас Хансен покер

Цікаві факти про Густава Хансона:

 • Гас Хансен в молодості захоплювався спортом, особливо європейським футболом і тенісом. Також він професійно грає в нарди і бридж.
 • ​Представляв бренд чоловічого одягу в Данії, а також внесений авторитетним журналом «People» в список найсексуальніших чоловіків планети в 2004 році.
 • Спочатку Гас Хансен ніком вибрав "The Great Dane" ( «Великий датчанин»), потім для впізнаваності на Фул Тілт його нікнеймом став "Gus Hansen". Зараз же нік Гаса Хансена на ПокерСтарс – "broksi".
 • Хансен не просто грає в покер, а також коментує його в ефірах датських і американських ТВ-каналів.
 • Був одним з гравців, які застосовували участі в створенні онлайн-покеру кімнати Pokerchamps.com, яку надалі продали за 15 000 000$ (покупець – BetFair). Крім цього, Гас вкладав гроші в інші медіа проекти, пов'язані з покером і бриджем, в тому числі запустив сайт GusHansenTV.
 • Написав книгу «Every Hand Revealed» (Гас Хансен «Все карти відкриті»), в якій проаналізував роздачі, зіграні ним в Головній події Aussie Millions 2007. Перемога в цьому турнірі принесла йому близько 1 200 000$.
 • Покерист брав участь в зйомках 2 і 6 сезонів покерного шоу «High Stakes Poker».
 • Взимку 2009 року Гас Хансен на спір провів боксерський поєдинок проти Тео Йогерсена, який в результаті програв і був змушений заплатити переможцю 35 000$. За умовами угоди, якби покерист виграв, то йому дісталося б 25 000$.
 • Густав Хансен часто подорожує до рідної Данії та до Америки, але живе він в Монте-Карло.
 • За даними highstakesdb (тільки дорогі кеш-гри) Гас Хансен програв 20,7 мільйонів на ФуллТілт і ще 1,5 мільйона на ПокерСтарс (станом на осінь 2018). Грає він переважно Омаху (PLO).
  "Gus Hansen" на Full Tilt:
  Графік Гаса Хансена на фулл тілт
  "broksi" на PokerStars:
  Графік Гаса Хансена на покерстарс
 • Гас називає себе "найгіршим в тайбл-селектінгу" і практично не грає в онлайні з 2015 року, проте в квітні 2018 Хансен заглянув на PartyPoker і пограв в дорогий кеш (Pot-Limit Omaha зі ставками 100$/200$) за столом Tricketts Room (нік Гаса на ПатіПокер: "The Great Dane").
 • Хансен став головним героєм музичного відео Джо Інграма в серпні 2018. Стример розмістив музичне відео 15 серпня і поставив за мету зібрати 100 000 переглядів до 6 вересня.
 • Влітку 2018 Гас Хансен відіграв 652 години за 70 днів в Bobby's Room.

Гас Хансен в соціальних мережах: