Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.
Оновлено

Густав Хансен (Gustav Hansen)

Густав Хансен
Густав Хансен (50 років)
Данія
Чоловіча
13.02.1974
понад 10 258 000$
Призові в офлайні
- 22 000 000$
Призові в онлайні
Кращий результат:
1 714 800$ (2 місце в NLH – Championship Event за: 25 500$ на Five Star World Poker Classic WPT Лас-Вегас 2008)
Головні досягнення:
виграв чотири трофеї WPT, входить до Зали слави WPT, програв більше 20 000 000$ на хайлімітах в онлайні
Можна знайти за ніком:
The Great Dane
Full Tilt: Gus Hansen
PokerStars: broksi

Густав Хансен або як його частіше називають Гас Хансен (рідше – Гус Хансен) – відомий датський покерист-хайролер. Маючи високу схильність до математики, в юні роки Хансен добре проявив себе в нардах, а потім і в покері. Карткову гру він освоїв в Америці, куди його направили навчатися в Університет за програмою обміну студентами. Два роки він жив в Каліфорнії, потім повернувся в рідний Копенгаген, відслужив в армії і назад поїхав в США в 1996 році. Тоді, будучи вже повнолітнім за американськими мірками, він вперше відправився на WSOP, проте в призи потрапити йому не вдалося.

У Нью-Йорку Гас Хансен познайомився зі своїми майбутніми колегами-покеристів і під їх впливом зосередився винятково на кар'єрі гравця в покер, поступово відточуючи свої навички і покращуючи стиль гри.

З 2002 року датчанин активно грає в турнірний покер і дорогий кеш. Кращі результати йому вдалося досягти в турнірах Всесвітнього покерного туру. Перші три перемоги гравця відбулися саме в подіях WPT і принесли йому в цілому більше мільйона доларів призових. Це послужило прекрасним стартом професійної кар'єри Гаса Хансена в покері.

У 2005-му Гас Хансен став Full Tilt Poker Team Pro, а кілька років по тому, коли покер-рум викупила компанія PokerStars – йому випала честь стати першим гравцем, зі спонсорським контрактом від Фул Тілт.

Незважаючи на колосальні успіхи, багатьом в покерному ком'юніті Хансен більше запам'ятався своїми провалами і заливами. На тому ж Full Tilt, з яким у гравця був контракт, він програв понад 20 000 000$ в онлайні.

Ходять чутки про те, що Гус Хансен банкрут. Однак офіційного підтвердження цьому факту немає. Покериста час від часу можна зустріти в казино. Найчастіше за кеш-столами. Після тривалого затишшя, в 2016-2018 роках датчанин став все частіше і частіше з'являтися в заголовках покерних новин, втім, на його турнірних результатах це ніяк не відобразилося (останні призові Хансена в офлайні датовані 2014 роком). Імовірно це пов'язано з тим, що гравець зосередився на кеш-іграх.


Гас Хансен покер

Цікаві факти про Густава Хансона:

 • Гас Хансен в молодості захоплювався спортом, особливо європейським футболом і тенісом. Також він професійно грає в нарди і бридж.
 • ​Представляв бренд чоловічого одягу в Данії, а також внесений авторитетним журналом «People» в список найсексуальніших чоловіків планети в 2004 році.
 • Спочатку Гас Хансен ніком вибрав "The Great Dane" ( «Великий датчанин»), потім для впізнаваності на Фул Тілт його нікнеймом став "Gus Hansen". Зараз же нік Гаса Хансена на ПокерСтарс – "broksi".
 • Хансен не просто грає в покер, а також коментує його в ефірах датських і американських ТВ-каналів.
 • Був одним з гравців, які застосовували участі в створенні онлайн-покеру кімнати Pokerchamps.com, яку надалі продали за 15 000 000$ (покупець – BetFair). Крім цього, Гас вкладав гроші в інші медіа проекти, пов'язані з покером і бриджем, в тому числі запустив сайт GusHansenTV.
 • Написав книгу «Every Hand Revealed» (Гас Хансен «Все карти відкриті»), в якій проаналізував роздачі, зіграні ним в Головній події Aussie Millions 2007. Перемога в цьому турнірі принесла йому близько 1 200 000$.
 • Покерист брав участь в зйомках 2 і 6 сезонів покерного шоу «High Stakes Poker».
 • Взимку 2009 року Гас Хансен на спір провів боксерський поєдинок проти Тео Йогерсена, який в результаті програв і був змушений заплатити переможцю 35 000$. За умовами угоди, якби покерист виграв, то йому дісталося б 25 000$.
 • Густав Хансен часто подорожує до рідної Данії та до Америки, але живе він в Монте-Карло.
 • За даними highstakesdb (тільки дорогі кеш-гри) Гас Хансен програв 20,7 мільйонів на ФуллТілт і ще 1,5 мільйона на ПокерСтарс (станом на осінь 2018). Грає він переважно Омаху (PLO).
  "Gus Hansen" на Full Tilt:
  Графік Гаса Хансена на фулл тілт
  "broksi" на PokerStars:
  Графік Гаса Хансена на покерстарс
 • Гас називає себе "найгіршим в тайбл-селектінгу" і практично не грає в онлайні з 2015 року, проте в квітні 2018 Хансен заглянув на PartyPoker і пограв в дорогий кеш (Pot-Limit Omaha зі ставками 100$/200$) за столом Tricketts Room (нік Гаса на ПатіПокер: "The Great Dane").
 • Хансен став головним героєм музичного відео Джо Інграма в серпні 2018. Стример розмістив музичне відео 15 серпня і поставив за мету зібрати 100 000 переглядів до 6 вересня.
 • Влітку 2018 Гас Хансен відіграв 652 години за 70 днів в Bobby's Room.

Гас Хансен в соціальних мережах: