Гас Хенсон став амбасадором бренду Winamax

Гас Хансен

Густав "Гас" Хансен, один із найпопулярніших гравців у покерній історії, підписав контракт з французькою компанією Winamax. Відтепер Гас стане амбасадором цього покерного бренду. 

Нагадаємо, що своє ім'я в покері Хансен заробив в період покерного буму нульових років. Тоді він був зіркою, як телевізійних покерних ігор, так і живих турнірів. За свою кар'єру данець виграв один браслет WSOP, три трофеї WPT та заробив понад 10 000 000$. Щоправда, в останні роки 50-річний гравець трохи відійшов від покеру, але повернувся до активної гри у минулому році, коли взяв участь у WPT World Championship.

«Останнім часом покер трохи відійшов на другий план у моєму житті. В мене народився син, сімейні справи, ну ви розумієте. А потім я знову почав грати в покер. У грудні грав на турнірі в Лас-Вегасі (WPT World Championship). Команда Winamax була там і вмовила мене стати амбасадором», - розповів Хансен про процес підписання контракту.

Ставши амбасадором Winamax Хансен приєднався до команди таких покер-про як Давіді Кітаі, Мустафа Каніт, Адріан Матеос та Гаель Бауманн. Також представником бренду є французький репер, актор і продюсер Бруно Лопес, більше відомий як Kool Shen.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (1)

Жаль в нас не працює Вінамакс(

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.