Бізнес-імперія Філа Хельмута: скільки і як заробляє "Poker Brat" насправді?

Філ "Poker Brat" Хельмут

Нещодавно стало відомо, що Філ Хельмут читатиме лекції в Інституті приватних інвесторів у Лос-Анджелесі та в Стенфорді. Але що саме Філ може розповісти студентам Стенфорда про інвестиції? Як виявляється багато чого. Днями Хельмут став гостем подкасту Ніка Вертуччі, і розповів, що часто бере участь у старт-апах та допомагає засновникам.

Як виявилось наразі Філ має свою частку одразу у 23 компаніях. При цьому 21 з них розпочиналась як старт-ап. У кожному з цих випадків засновники компаній звертались до Хельмута за допомогою. Але не за грошами. Poker Brat у таких випадках виступав у ролі радника і використовуючи свої знайомства в бізнесі допомагав зводити авторів старт-апів з с потрібними людьми. А за свої послуги Хельмут просив від 1% до 3% акцій. На оцінку кожного нового старт-апу Хельму виделяє 10 годин часу.

«До Філа справді звертаються талановиті та шановні бізнесмени (не з покерної індустрії)», — підтвердив Фараз Джака. «І я точно знаю, що він їм правда допомагає рівно так, як сам це описує». 

А головний редактор PokerNews Чед Холлоуей додав розповів, що кілька років тому, підвозив Філа з казино Aria до Rio, і той при ньому говорив по телефону з одним із інвесторів.

Скільки саме заробив Філ Хельмут на інвестиціях в старт-апи не відомо, але у 2022 році він в одному з інтерв’ю похвалився, що тільки акцій у нього майже на 100 000 000$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.