Філ Хельмут дав «відверте» інтерв'ю: покерист чотири хвилини хвалив себе на камеру

Філ Хельмут дав відверте інтерв'ю після свого вильоту з фріролу у студії PokerGO

​Останню добу у покерних ЗМІ шириться невеличке інтерв'ю з Філом Хельмутом, яке вже охрестили «найвідвертішим» за всю кар'єру покериста. Цікаво те, що вся «відвертість» полягає у наступному – чотири з половиною хвилини Poker Brat просто розповідає на камеру, який він великий та неповторний.

Вся суть інтерв'ю легко поміститься в один рядок:

«Я великий. Думаю, багато хто вважає мене найвеличнішим гравцем всіх часів. Можливо, це не так. Але це так і є. Я великий».

Ближче за всіх до «епіцентру величності» знаходилася журналістка студії PokerGO Наталі Боуд. Саме вона спіймала Хельмута після його невдалого виступу у фріролі PGT та сподівалася дізнатися, чи задоволений він своєю грою у турнірі. Але все пішло не плану.​

Філ, який ніколи не втрачає можливості похизуватися кількістю своїх браслетів повів інтерв'ю у своєму улюбленому напрямку. Спочатку він зазначив, що минулого року виграв аж два турніри PGT, хоча майже не грав на цій серії. Та люб'язно повідомив, що залишається одним з найкращих гравців у світі.

«Я хочу показати людям, що я досі на вершині. Але це також треба доказати», – розповідає Хельмут.

Відомий покерист Філ Хельмут онад чотири хвилини хвалив себе на камеру, розповідаючи, який він великий

​Після цього покерист вже не соромився та зізнався, що йому приємно, коли його вважають найвеличнішим гравцем всіх часів. Але він би хотів собі ще один титул – найвеличніший гравець сьогодення.

«Я вважаю, що є речі, у яких ти можеш стати найвеличнішим гравцем всіх часів. Можливо, є багато людей, які вважають мене володарем цього статусу. Та кого це хвилює? Ти хочеш бути великим сьогодні», – каже Філ.

Також Хельмут встиг згадати у контексті своєї величі легендарного Дойла Брансона та поділився своїми планами до кінця кар'єри.

«Ніколи не знаєш, коли скінчиться твій час. Судячи з того, що зробили Брансон та інші легендарні гравці, всі вони були великими до середини 70-х. Це дає мені доволі багато часу, щоб досягти своєї цілі – 24 браслети Світової серії покеру».

Зазначимо, що наприкінці короткого інтерв'ю Хельмут зізнався, що інколи сумнівається у собі. При цьому він порівняв себе з такими зірками спорту, як Тайгер Вудс та Майкл Джордан. Вони також інколи сумнівалися у своїх силах.

Кажуть, що десь у світі живе одна людина, що любить хвалити себе сильніше за Хельмута. Але її ніхто та ніколи не бачив.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі (3)

Любить себе , чого ж не похвалити:)

Відредаговано
1 відповідь


Україна flatriklm
Без статусу

Як би там не було, як би не ставились до Хельмута, але такі особистості лише добавляють цікавості у світі покеру та всяких шоу)

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.