Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Айзек Хекстон став ранер-апом WPT Super High Roller на PartyPoker

Айзек Хекстон

Цього літа відомий хайролер із США і амбасадор PartyPoker Айзек Хекстон буквально розривав дорогі турніри в своєму покер-румі.

На позаминулому тижні він зумів здобути перемогу в івенті суперхайролерів за 25 500$ з призовими 525 000$ за що отримав виплату в 262 500$.

Буквально два тижні тому він став ранер-апом в аналогічному турнірі з таким же бай-іном, проте, цього разу в івенті була гарантія в розмірі 500 000$.

WPT Super High Roller на PartyPoker

Читати також: Айзек Хекстон став чемпіоном турніру суперхайролерів WPT

На цей раз в івенті WPT Super High Roller зібралося 23 входу, яких вистачило для того, щоб перебити гарнтію. Призовий фонд цього турніру на 75 000$ перевищив заявлені призові.

Айзек Хекстон отримав за підсумками угоди 203 480$ за друге місце. Чемпіоном турніру також став покерист-хайролер із США Девід Пітерс, який отримав виплату в 256 500$.

Всього до призової зони такого великого турніру потрапило 3 гравця. Останнім, хто отримав призові в 115 000$ став німецький покерист Крістоф Фогельсанг.

З покеристів із СНД найближче підібрався до призовим росіянин В'ячеслав Булдигін, проте він закінчив гру в дану подію на десятому місці.

Що стосується чемпіона турніру Девіда Пітерса, то це далеко не найбільша його перемога в цьому році. У середині серпня він виграв свій другий браслет WSOP і призові в розмірі 360 480$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.