Айзек Хекстон став чемпіоном турніру суперхайролерів WPT

Айзек Хекстон 2020

Айзек Хекстон – успішний покерист і амбасадор PartyPoker. Тому зовсім не дивно бачити його в ролі переможця великих івентів, наприклад такого як WPT Super High Roller за 25 500$, який завершився цієї неділі.

У турнірі було не так багато учасників, щоб він проходив два дні, тому все вирішилося протягом декількох годин. 21 вхід забезпечили призовий фонд 525 000$, за який і боролися учасники події.

Російський покерист Артур Мартиросян здійснив цілих два входи, але в призи потрапити йому не вдалося. Перша "куля" не потрапила в ціль і Артур завершив турнір на 20-му місці, а друга спроба також виявилася неуспішною. Мартиросян зупинився за крок від потрапляння до призової зони і став баббл-боєм івенту.

Читати також: Костянтин "krakukra" Маслак зупинився за крок від золотого браслету WSOP

Тепер поговоримо про призерів даної події, а їх було всього троє. У топ-3 увійшли Крістоф Фогельсанг, Ден Сміт і Айзек Хекстон. Першим цю трійцю покинув Фогельсанг на третьому місці, за що отримав 105 000$.

Перед початком хедз-апу Сміт і Хекстон подумали і вирішили поділити призові практично порівну. Далі гра продовжилася для того, щоб все-таки визначити переможця івенту. Ним став Айзек Хекстон, якому дістався приз 215 000$, а його суперник Ден Сміт став раннер-апом і забрав 205 000$.

Результати WPT Super High Roller за 25 500$

WPT Super High Roller за 25 500$

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.