Vault на PokerStars: скрині із загальним призовим фондом 1 000 000$

Нова акція Vault на ПокерСтарс

ПокерСтарс запустили нову акцію "The Vault", яка проходить з 10 по 30 серпня. Покеристи отримуватимуть спеціальні скрині з кодами і якщо вам вдасться відкрити їх за допомогою шифру - ви можете виграти до 5 000$ за один раз.

Починаючи з 10 серпня в кожный скрині Stars Rewards буде нагорода разом з шифром з трьох цифр, за допомогою яких можна відкрити особливу скриню. Після того, як ви підберете шифр, вам дістанеться нагорода до 5 000$.

Всього у гравців буде три скрині, до яких можна підібрати шифр. Після відкриття всіх трьох подарунків, гравці отримують доступ до сейфу, де можна отримати до 15 000$.

Як зареєструватися в акції The Vault

Зареєструватися в новій акції ПокерСтарс можна у вікні завдань. Для цього потрібно зайти в покерний клієнт Старзів, а далі дотримуватися покрокової інструкції:

  1. Натисніть на розділ "Завдання".
  2. Натисніть "Відкрити".
  3. Натисність "Старт".


Як відкривати спеціальні скрині

У кожній отриманій подарунковій скрині буде три різнокольорових цифри: синя, червона і жовта. Для відкриття замку, буде потрібно застосування ключів одного кольору в наступній послідовності:

  • 2,5,7 в червоному замку
  • 6,1,8 в синьому замку
  • 1,9,4 в жовтому замку

Як зламати сховище акції Vault

Сховище Vault - головне, на що будуть полювати учасники акції. У всіх гравців є час до 30 серпня щоб його зламати. Код складається з дев'яти цифр і при відкритті сховища ви можете виграти до 15 000$. Кількість грошей, які ви виграєте, залежить від того, якого рівня скрині вам випадали під час акції

Щотижневий майстер-ключ

У гравців буде можливість виграти майстер-ключ раз в тиждень. За допомогою нього можна відкрити будь-який подарунок без введення коду. Виграш ключа буде доступний в певні щасливі години про які ПокерСтарс додатково повідомить в соц.мережах і на офіційній сторінці сайту. Протягом двох годин гравець повинен буде виконати завдання, після якого отримає майстер-ключ.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.