Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Vault на PokerStars: скрині із загальним призовим фондом 1 000 000$

Нова акція Vault на ПокерСтарс

ПокерСтарс запустили нову акцію "The Vault", яка проходить з 10 по 30 серпня. Покеристи отримуватимуть спеціальні скрині з кодами і якщо вам вдасться відкрити їх за допомогою шифру - ви можете виграти до 5 000$ за один раз.

Починаючи з 10 серпня в кожный скрині Stars Rewards буде нагорода разом з шифром з трьох цифр, за допомогою яких можна відкрити особливу скриню. Після того, як ви підберете шифр, вам дістанеться нагорода до 5 000$.

Всього у гравців буде три скрині, до яких можна підібрати шифр. Після відкриття всіх трьох подарунків, гравці отримують доступ до сейфу, де можна отримати до 15 000$.

Як зареєструватися в акції The Vault

Зареєструватися в новій акції ПокерСтарс можна у вікні завдань. Для цього потрібно зайти в покерний клієнт Старзів, а далі дотримуватися покрокової інструкції:

  1. Натисніть на розділ "Завдання".
  2. Натисніть "Відкрити".
  3. Натисність "Старт".


Як відкривати спеціальні скрині

У кожній отриманій подарунковій скрині буде три різнокольорових цифри: синя, червона і жовта. Для відкриття замку, буде потрібно застосування ключів одного кольору в наступній послідовності:

  • 2,5,7 в червоному замку
  • 6,1,8 в синьому замку
  • 1,9,4 в жовтому замку

Як зламати сховище акції Vault

Сховище Vault - головне, на що будуть полювати учасники акції. У всіх гравців є час до 30 серпня щоб його зламати. Код складається з дев'яти цифр і при відкритті сховища ви можете виграти до 15 000$. Кількість грошей, які ви виграєте, залежить від того, якого рівня скрині вам випадали під час акції

Щотижневий майстер-ключ

У гравців буде можливість виграти майстер-ключ раз в тиждень. За допомогою нього можна відкрити будь-який подарунок без введення коду. Виграш ключа буде доступний в певні щасливі години про які ПокерСтарс додатково повідомить в соц.мережах і на офіційній сторінці сайту. Протягом двох годин гравець повинен буде виконати завдання, після якого отримає майстер-ключ.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.