Книга Марії Коннікової про блеф стала бестселером

Мария Конникова 2020

Марія Коннікова – відома письменниця, яка була амбасадором PokerStars. Марія написала вже не одну книгу, а останньою під її авторством вийшла робота "Найбільший блеф".

Реліз книги відбувся в червні і вже через два місяці "Найбільший блеф" став бестселером. У список бестселерів книгу додала відома газета New York Times. Цей список дуже престижний і багато авторів хочуть туди потрапити.

Книга відноситься до категорії бізнес і займає другий рядок у топ-10:

 

Переклад: Дуже щаслива тому, що "Найбільший блеф" офіційно стала бестселером в списку від New York Times. Спасибі всім за таку неймовірну підтримку!

З червня книга Марії Коннікової займає першу строчку в покерній категорії на сайті Amazon. Успіх роботи Марії можна пояснити тим, що вона написана для широкої аудиторії, яким будуть зрозумілі основні постулати в ній.

У книзі розповідається про те, що покер може навчити вас приймати важливі рішення в житті. "Найбільший блеф" не можна віднести до так званої навчальній літературі з покеру і після її прочитання ви не станете грати як Неграну. Проте, за відгуками читачів, книга дуже цікава і корисна.

Читати також: Ден Білзерян подарує 5 000$ автору назви його книги

Марія Коннікова – не єдина представниця покерного співтовариства, чиї книги популярні. Ще можна відзначити Біла Перкінса, який написав свою книгу "Помри з нулем".

У ній Біл розкриває свої основні принципи та ідеї укладені в тому, що на той світ багатства не забереш. Успіх "Помри з нулем" як книги зазначив журнал Wall Street. Її помістили на другий рядок у списку бестселерів серед бізнес-книг.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.