Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Андрій Патейчук переміг в нокаут-турнірі High Roller Club на Старзах

Андрій Патейчук

Гравці з Росії нерідко перемагають у великих турнірах на PokerStars і заробляють солідні призи.

Наприклад, на початку липня російський покерист Віктор Устимов, також відомий на Старзах під ніком "papan9_p $" зумів перемогти в двох турнірах серії High Roller Club на ПокерСтарс і заробити в загальній сумі 25 780$.

Днями ще один відомий російський гравець оформив перемогу в нокаут-турнірі даної серії. 30 липня на Старзах завершився нокаут-турнір High Roller Club вартістю 1 050$ з гарантією 66 000$.

Читати також: Артур Мартиросян переміг в турнірі High Roller Club на Старзах

Нокаут-турнір High Roller Club зібрав 66 входів, які сформували призовий фонд у розмірі 66 000$.

Чемпіоном івенту став популярний гравець з Росії Андрій "ThePateychuk" Патейчук, який заробив 8 820$ і ще 11 000$ він отримав за вибивання суперників.

Ранер-апом турніру виявився німецький покерист під ніком "QueenTen216", він отримав аналогічну виплату, проте його баунти склали 3 870$.

Останнім, хто отримав виплату став ще один відомий російський регуляр Старзів Андрій "Kot_Spartac" Котельников. Він заробив мінімальні призові в 1 430$ і невеликі баунті в 500$ за десяте місце.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.