Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

На PokerStars з'явилася темна тема для столів Carbon

Carbon на PokerStars

Всім відомий топовий покер-рум PokerStars регулярно радує своїх гравців новими темами для столів і оформленням свого ігрового лобі.

В кінці травня на Старзах з'явилася темна тема для ігрового лобі, яку вже доступна всім гравцям даного покер-руму.

Команда ПокерСтарс продовжила активно працювати над новими оновленнями і днями випустила нову тему для гральних столів під назвою Carbon.Читати також: На час Stadium Series на PokerStars з'явилися нові віртуальні предмети

Загалом, нова тема гральних столів Carbon носить мінімалістичний характер. Сама тема зроблена в темних тонах, а карткова колода отримала новий зовнішній вигляд з великими символами для зручності.

Смужку під іконкою гравця, яка позначала час для ухвалення рішення замінив таймер, який в цій темі знаходиться в іконці гравця. Також замість звичайного відображення кількості фішок в Carbon відображатиметься 1 фішка c числом, яке позначає їх кількість.

Зверніть увагу, дана тема може бути недоступна за окремими столами. Зокрема ви не зможете скористатися нею за Zoom-столами і в окремих турнірах. Також для її використання необхідно, щоб був увымкнений графічний движок Aurora.

Поки що нова тема доступна лише в бета-версії. Для оформлення в темі Carbon також доступні 9 різних кольорів гральних столів. При бажанні, ви можете налаштувати відображення карт у старому форматі.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.