У школі покеру на PokerStars з'явилися власні лідерборди

Freshman Leaderboard

Лідерборди на PokerStars проходять не тільки під час серій, а й в рамках школи покеру. Для учасників є два види лідербордів: Freshman (для новачків) і Scholars (для досвідчених гравців). Беріть участь в турнірах школи покеру, заробляйте бали і вигравайте свою частину від призового фонду.

Школа покеру створена не тільки для навчання гравців, а й для їх залучення в турнірний покер. Участь в таблиці лідерів Freshman є відмінним способом перевірити свої навички в грі проти реальних суперників.

Безкоштовні турніри Freshman

Безкоштовні турніри для новачків проходять два рази на тиждень: у понеділок і в середу о 19:05. У вас є шанс не тільки виграти свою частину від призового фонду 500$, а й заробити очки для потрапляння в лідерборд

Читати також: Home Games PokerStars стали доступні в мобільній версії

Як отримати безкоштовні квитки

Безкоштовні квитки можуть отримати тільки новачки. Якщо ви зареєструвалися на ПокерСтарс і вашому акаунті не більше 90 днів, то ви можете отримати квиток за допомогою введення старкоду.

  1. Зайдіть в лобі PokerStars.
  2. Відкрийте вкладку "Сервіс".Покерстарс 2020
  3. Введіть стар-код SCHOOLFRESHMAN.
    Старкод

Фріроли School Pass

Якщо вашого профілю більше 90 днів, то старкод у вас не спрацює. Але ви можете взяти участь в безкоштовних турнірах School Pass, які проходять з понеділка по середу о 20:05.

Все, що вам потрібно – це знати пароль в ці турніри. Їх можна побачити в розкладі фріролів на нашому сайті, а з'являються вони за кілька годин до початку івентів. Всім вдалої гри!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий