Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Twitch видаляє записи покерних стрімів за порушення авторських прав

Twitch покер

Стрімінгова платформа Twitch вже давно стала улюбленим майданчиком для стрімів серед відомих покеристів. Нещодавно свій власний Twitch-канал з'явився у популярного азійського покер-руму GGпокерок.

Проте, днями на офіційній сторінці сапорту Twitch у Твіттері з'явилося ось таке повідомлення:

«На цьому тижні у нас був раптовий потік запитів щодо порушення DMCA для стрімів/відео з фоновою музикою в період 2017-19. Якщо ви не впевнені в правах на аудіо в минулих стрімах, ми радимо видалити ці кліпи. Ми знаємо, що у багатьох з вас є великі архіви, і ми працюємо, щоб спростити процес» – заявив сапорт.

DMCA – це закон про авторське право в цифрову епоху, що доповнює законодавство США в області авторського права директивами, які враховують сучасні технічні досягнення в області копіювання та розповсюдження цифрового контенту.

Один з стримерів Team PokerStars Online Фінтан Хенд в своєму Твіттері відреагував на дану заяви команди сапорта Твіча:

«Окей, для мене було кошмаром намагатися скласти список відтворення музики, не захищеної авторським правом. Я думаю, що мине якийсь час, перш ніж ми отримаємо послугу, яку ми можемо легко оплатити, наприклад, музику Amazon або Spotify, щоб використовувати її під час трансляції» – написав Фінтан.

Інший стример команди Старзів Бен Спрагг заявив, що йому довелося завантажити понад 1 000 відео зі свого Твіч-каналу (зокрема ВОДи і хайлайти), перш ніж вони будуть «стерті з лиця землі». Спрагг сказав, що для нього це «ганьба», але це було необхідно, щоб не потрапити під страйки з боку DMCA.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.