Twitch видаляє записи покерних стрімів за порушення авторських прав

Twitch покер

Стрімінгова платформа Twitch вже давно стала улюбленим майданчиком для стрімів серед відомих покеристів. Нещодавно свій власний Twitch-канал з'явився у популярного азійського покер-руму GGпокерок.

Проте, днями на офіційній сторінці сапорту Twitch у Твіттері з'явилося ось таке повідомлення:

«На цьому тижні у нас був раптовий потік запитів щодо порушення DMCA для стрімів/відео з фоновою музикою в період 2017-19. Якщо ви не впевнені в правах на аудіо в минулих стрімах, ми радимо видалити ці кліпи. Ми знаємо, що у багатьох з вас є великі архіви, і ми працюємо, щоб спростити процес» – заявив сапорт.

DMCA – це закон про авторське право в цифрову епоху, що доповнює законодавство США в області авторського права директивами, які враховують сучасні технічні досягнення в області копіювання та розповсюдження цифрового контенту.

Один з стримерів Team PokerStars Online Фінтан Хенд в своєму Твіттері відреагував на дану заяви команди сапорта Твіча:

«Окей, для мене було кошмаром намагатися скласти список відтворення музики, не захищеної авторським правом. Я думаю, що мине якийсь час, перш ніж ми отримаємо послугу, яку ми можемо легко оплатити, наприклад, музику Amazon або Spotify, щоб використовувати її під час трансляції» – написав Фінтан.

Інший стример команди Старзів Бен Спрагг заявив, що йому довелося завантажити понад 1 000 відео зі свого Твіч-каналу (зокрема ВОДи і хайлайти), перш ніж вони будуть «стерті з лиця землі». Спрагг сказав, що для нього це «ганьба», але це було необхідно, щоб не потрапити під страйки з боку DMCA.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий