Айзек Хекстон – чемпіон турніру High Roller Club за 10 300$

Айзек Хекстон 2020

Івенти High Roller Club на PartyPoker традиційно збирають за своїми онлайн-столами любителів дорогої гри. За ними складно відшукати рекреаційних гравців, адже бай-іни завжди значні.

У неділю в покер-румі пройшов турнір Mix-Max за 10 300$. Гарантію 300 000$ перебили на 160 000$ і серед 46 учасників визначилося шість володарів призових.

У десятку фіналістів увійшов росіянин Анатолій Філатов. Вже досить багато часу не було великих заносів від Анатолія і цей турнір був для нього шансом перервати "посуху" по призовим. Але російському професіоналові не вдалося потрапити в ITM і восьме місце не дозволило йому завершити цей івент для себе в плюс.

Разом з Анатолієм без грошей пішли такі імениті майстри, як Адріан Матеос, Девід Пітерс, Віктор Блом, Стівен Чідвік і інші. У шістку ITM увійшли тільки ті гравці, які показали кращу гру в Mix-Max.

Читати також: Фоксен обіграв "Isildur1" в турнірі High Roller Club

Німецький хайролер замкнув шістку кращих і отримав 24 000$. Слідом за ним турнір на п'ятому місці покинув Віктор Малиновський з 32 000$ призових. Відзначаємо, вже не перше потрапляння в призи Віктора Малиновського в High Roller Club.

Найцікавішою частиною турніру став хедз-ап між Айзеком Хекстоном і Нікласом Астедтом. У сутичці за перемогу зійшлися американська і шведська школа покеру.

Переможцем з цієї битви вийшов Хекстон, на рахунок якого вирушили 184 000$. Раннер-ап івенту Ніклас "Lena900" Астедт отримав: 117 000$ за друге місце.

Результати турніру Mix-Max High Roller Club за 10 300$

Турнір Mix-Max High Roller Club за 10 300$

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.