Український депутат задекларував 100 000$ карткового боргу

Андрій Герус

Ще в кінці 2015 року ми писали про те, як відомий український народний депутат виявився лудоманом. З тих пір в українському політичному істеблішменті відбулося багато змін.

Проте, депутати з України і до цього дня опиняються в епіцентрі скандалів, пов'язаних з гемблінговою індустрією. На цей раз Лудомания виявився депутат Верховної Ради України від партії «Слуга Народу» Андрій Герус.

Згідно з українськими законами, депутати Верховної Ради України повинні були подати свої електронні декларації до 31 травня 2020 року. Свою декларацію Андрій Герус подав в 31 травня в 23:59 тобто за хвилину до кінця необхідного терміну.

Українських журналістів зацікавило вміст цього документа, а саме борг в розмірі 3 000 000 гривень, походження якого депутат не вказав.

Читати також: Українець за тиждень виграв три турніри серії UA Millions

Журналістам все ж вдалося дізнатися про який борг йде мова, коли в інтернеті спливла листування Геруса зі своїм помічником, де він запитує чи має його розписка про картковий борг юридичну силу:

Расписка

Згідно розписці, депутат повинен був повернути борг до кінця травня цього року нікому Онопченко Сергію Вікторовичу. Однак, згідно з декларацією стає очевидно, що свій картковий борг депутат все ж не погасив.

Ці дані ЗМІ зуміли отримати завдяки одному Telegram-каналу UA Baza Bot, в якому у вільний доступ виклали пароль від старої електронної пошти Геруса, який виявився ідентичним паролю від його нової пошти.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.