Як проходив відбір до збірної України зі спортивного покеру


Уже 30 і 31 травня збірна України зі спортивного покеру битиметься з кращими європейськими командами за Кубок Націй.

В цьому році національна збірна України поповнилася ще однією представницею прекрасної статі, покеристкою з Харкова – Анною Мазно.

Для того, щоб потрапити в збірну, Ані довелося перемогти у відборі, який проходив під час серії PokerMatch UA Millions 2019 Києві. В даному відборі брали участь тільки дівчата-покеристки.

Днями команда ПокерМатч випустила фільм про відбір до збірної України по матч-покеру, який з'явився у вільному доступі:


Читати також: Кубок Націй з покеру перенесли з Перу до Європи

У фільмі показані ключові моменти цього заходу, коментатор події Євген Смертенко також взяв інтерв'ю у кожної з учасниць відбору.

Баталії за фінальним столом тривали кілька годин. Окрім Євгена Смертенко дану подію коментувала також Ольга Ермольчева, яка також входить до національної збірної. Крім того, вона морально підтримувала усіх вибулих з гри покеристок.

У національному відборі також взяла участь стрімерша ПокерМатч Альона "Aloha aloha" Мироненко і колишня стрімерша ПокерМатч, яка нещодавно приєдналася до команди стримерів Natural8 – Світлана "Svetarik" Дрига.

До хедз-апу вийшла покеристка з Івано-Франківська Ірина Фалзон і харків'янка Анна Мазно. Останній вдалося вирвати перемогу в даному турнірі і отримати 30 000 гривень і місце у національній збірній.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.