Біографія Альони "Aloha aloha" Мироненко

Альона Мироненко
Альона Мироненко (28 років)
Україна
Жіночий
16.10.1993
точна сума невідома
Призові в офлайні
точна сума невідома
Призові в онлайні
Кращий результат:
Головні досягнення:
стример PokerMatch, рекордна кількість переглядів та лайків серед стримерів PokerMatch
Можна знайти за ніком:
PokerMatch: Aloha aloha

Альона "Alohaaloha" Мироненко – українська покеристка, стрімерка і партнер популярного українського покер-руму PokerMatch.

Із покером вона познайомилася у 2018 році, до чого її підштовнула симпатія до хлопця-покериста. Почавши вивчати покер, вона швидко зрозуміла, що це її покликання.

Альона Мироненко в покері

Вона почала активно розвивати свої навички як у онлайні, так і в живому покері. Зіграти на ПокерМатч їй запропонував товариш під час її участі в серії UA Millions Kyiv 2018.

Вже під час наступної серії UA Millions, що проводилася у Харкові, Альона познайомилася із керівництвом ПокерМатч, а ті в свою чергу розгледіли в дівчин потенціал блогера й запропонували їй стати їх новим стримером.

Уже в березні 2019-го Альона почала стрімити свою гру на ПокерМатч. Між онлайн-покером та живим покером вона надає перевагу грі в онлайні, оскільки любить грати МТТ-турніри, за кількома столами одночасно. Це дозволяє їй диверсифікувати потенційні втрати банкролу.

У 2020 році Альона активно стрімить та грає у топових турнірах PokerMatch. Наприкінці січня вона стала ранер-апом дебютного фріролу у рамках акції «Щоденник регуляра» і заробила 15 000 гривень призових.

В онлайн-покері Aloha детально вивчає своїх суперників. Вона переконана, що нотси на оппонента можуть непогано допомогти навіть у живому покері, оскільки неодноразово зустрічала на живих івентах регулярів ПокерМатч, що грають турніри і кеш-ігри.

Фото Альона Alohaaloha Мироненко

Цікаві факти про Альону "Alohaaloha" Мироненко:

  • Із відомих покеристів у онлайн-покері її надихає Роман "Romeopro" Романовський, а в живому покері Микита "Fish2013" Бодяковський.​
  • Авторка хештегу #pokerismylover. Цим хештегом вона любить підкреслювати, що покер – це усе її життя.
  • Закохавшись у покериста вирішила, що найкращий спосіб достукатися до його серця – це обіграти його. Саме так Альона і захопилася покером.
  • У жовтні 2019-го брала участь у відборі до Національної збірної України зі спортивного покеру і дійшла до фінального столу, проте не змогла перемогти.
  • Перший стрім Alohaaloha тривав 6 годин та зібрав рекордну на той час для стримерів ПокерМатч кількість лайків та глядачів.

Альона "Alohaaloha" у соц.мережах:

Фото Алоха покер

Матеріали по біографії
Альона "Aloha aloha" Мироненко стала амбасадором PokerMatch
Новини
Альона "Aloha aloha" Мироненко стала амбасадором PokerMatch
Стрімерша ПокерМатч Олена "Aloha aloha" Мироненко офіційно стала амбасадором покер-руму.
Стрімерша Alohahaloha – раннер-ап дебютного фріролу «Щоденник регуляра» на PokerMatch
Новини
Стрімерша Alohahaloha – раннер-ап дебютного фріролу «Щоденник регуляра» на PokerMatch
На ПокерМатч пройшов перший фрірол акції Щоденник регуляра. У фінальному хедз-апі перемогу упустила стрімерша Alohahaloha.