Оновлено
22.09.2023

Альона Мироненко (Alyona Mironenko)

Альона Мироненко
Альона Мироненко (30 років)
Україна
Жіноча
16.10.1993
точна сума невідома
Призові в офлайні
точна сума невідома
Призові в онлайні
Кращий результат:
Головні досягнення:
стример PokerMatch, рекордна кількість переглядів та лайків серед стримерів PokerMatch
Можна знайти за ніком:
Pokerbet: Aloha aloha

Альона "Alohaaloha" Мироненко – українська покеристка, стрімерка і партнер популярного українського покер-руму PokerMatch.

Із покером вона познайомилася у 2018 році, до чого її підштовнула симпатія до хлопця-покериста. Почавши вивчати покер, вона швидко зрозуміла, що це її покликання.

Альона Мироненко в покері

Вона почала активно розвивати свої навички як у онлайні, так і в живому покері. Зіграти на ПокерМатч їй запропонував товариш під час її участі в серії UA Millions Kyiv 2018.

Вже під час наступної серії UA Millions, що проводилася у Харкові, Альона познайомилася із керівництвом ПокерМатч, а ті в свою чергу розгледіли в дівчин потенціал блогера й запропонували їй стати їх новим стримером.

Уже в березні 2019-го Альона почала стрімити свою гру на ПокерМатч. Між онлайн-покером та живим покером вона надає перевагу грі в онлайні, оскільки любить грати МТТ-турніри, за кількома столами одночасно. Це дозволяє їй диверсифікувати потенційні втрати банкролу.

У 2020 році Альона активно стрімить та грає у топових турнірах PokerMatch. Наприкінці січня вона стала ранер-апом дебютного фріролу у рамках акції «Щоденник регуляра» і заробила 15 000 гривень призових.

В онлайн-покері Aloha детально вивчає своїх суперників. Вона переконана, що нотси на оппонента можуть непогано допомогти навіть у живому покері, оскільки неодноразово зустрічала на живих івентах регулярів ПокерМатч, що грають турніри і кеш-ігри.

Фото Альона Alohaaloha Мироненко

Цікаві факти про Альону "Alohaaloha" Мироненко:

  • Із відомих покеристів у онлайн-покері її надихає Роман "Romeopro" Романовський, а в живому покері Микита "Fish2013" Бодяковський.​
  • Авторка хештегу #pokerismylover. Цим хештегом вона любить підкреслювати, що покер – це усе її життя.
  • Закохавшись у покериста вирішила, що найкращий спосіб достукатися до його серця – це обіграти його. Саме так Альона і захопилася покером.
  • У жовтні 2019-го брала участь у відборі до Національної збірної України зі спортивного покеру і дійшла до фінального столу, проте не змогла перемогти.
  • Перший стрім Alohaaloha тривав 6 годин та зібрав рекордну на той час для стримерів ПокерМатч кількість лайків та глядачів.

Альона "Alohaaloha" у соц.мережах:

Фото Алоха покер