10 привабливих українок, з якими ти можеш зіграти у покер

Українки-покеристки

Ні для кого не секрет, що українки вважаються чи не найгарнішими жінками у світі. Проте мало хто знає про те, що серед цих гарних дівчат є ще й професійні покеристки, які не дивлячись на свій прекрасний та невинний вигляд є справжніми акулами у покері. Це не дивно, враховуючи той факт, що спортивний покер в Україні активно розвивається і вже зараз вважається офіційним видом спорту.

У цій статті ми розповімо вам про найгарячіших українських дівчат-покеристок із якими ви можете зустрітися за одним покерним столом:

Ольга "Mangusta" Єрмольчева 

Розпочнемо із мабуть найпопулярнішої української покеристки – Ольги Єрмольчевої. Вона є найуспішнішою жінкою-покеристом в Україні.

За даними hendonmob вона посідає 43-тє місце за сумою зароблених коштів у живих турнірах серед українців і перше місце серед покеристок-українок. У 2018 році вона стала амбасадором ПокерМатч. Її найбільшими призовими за усю кар'єру досі є 113 580$ за 2-ге місце в турнірі за 2 200$ на LAPT у 2015 році в Панамі.

Світлана "Svetarik" Дрига

Покеристка Світлана Дрига родом із Харкова. Спеціалізується вона переважно на кеш-іграх. Почала грати з найменших лімітів і на даний момент грає на лімітах від NL40 до NL120.

Окрім кеш-ігор Світлана намагається завжди зіграти бодай 1 турнір за ігрову сесію. У 2019 році "Svetarik" приєдналася до команди ПокерМатч у якості стрімера, а також брала участь у відборі до Національної збірної України з покеру.

Альона "Alohaaloha" Мироненко

Українська покеристка Альона Мироненко розпочала свою покерну кар'єру у 2018 році. Альона надає перевагу онлайн-покеру (МТТ-турнірам), проте також активно розвиває свої навички і у живому покері. З 2019 року стала стрімером команди ПокерМатч.

Разом із Світланою "Svetarik" Дригою брала участь у відборі до Національної покерної збірної у 2019 році, проте (як і її колега) дійшла лише до фінального столу.

Дарина Гулик 

Покеристка Дарина Гулик родом із Києва, у 2011 році вона закінчила Лондонську школу економіки і політичних наук. У тому ж році вона зайняла 14-те місце у турнірі з Безлімітного Холдему на WSOP 2011 і заробила 30 400$, які досі є найбільшими призовими за усю її кар'єру.

За данними hendonmob, вона посідає 78-ме місце за сумою виграшів серед покеристів-українців, заробивши за всю свою покерну кар'єру понад 120 000$.

Лідія Козенкова 

Досить успішна покеристка з України. Останнім часом Лідію Козенкову можна помітити у великих турнірах на території СНД. Свої перші призові у живому турнірі Лідія заробила у 2013 році, хоч вони були досить скромними – всього 130€ в турнірі з бай-іном у 100€, у Casino de Mediterraneo в Іспанії.

В жовтні 2019-го року вона посіла 4-те місце в Мейн Івенті EPT Open Sochi з бай-іном 1 880$ і заробила 96 600$, які поки є її найбільшими призовими.

За всю свою покерну кар'єру Лідія заробила понад 100 000$ у живих турнірах і за даними hendonmob посідає 92-ге місце за сумою виграшів серед покеристів-українців.

 Анна Мазно

У 2019 році ця покеристка із Харкова перемогла у відборі до Національної збірної України з покеру і виграла 30 000 гривень, а також постійне місце у національній збірній. 

Анжела Василенко

Українська покеристка та бодібілдерка родом із Запоріжжя. Наречена відомого українського покерного регуляра – Еріка Рожинського.

Ольга Лисенко

Ольга Лисенко

Альона Ноженко

Альона Ноженко

Тамара Омельченко 

Тамара Омельченко

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.