У Києві пройшла прес-конференція щодо проблем спортивного покеру в Україні

В грудні 2019-го ми писали про те, що СБУ та МВС провели перевірки у понад 500 гральних закладах, що працювали під виглядом державних лотерей.

Проте, «під роздачу» потрапили також і покерні клуби, у яких правоохоронці теж провели обшуки і виличули практично все гральне обладнання.

Такі дії з боку правоохоронців викликало обурення в українських покерних операторів, адже з 16 серпня 2018 року спортивний покер в Україні визнаний офіційним видом спорту.

Наприкінці січня Всеукраїнська федерація зі спортивного покеру скликала прес-конференцію, у якій спікери розповіли про теперішній стан українського покеру та про їх конфлінкт із правоохоронними органами, через який українці в різних містах не мають змоги грати в покер на гроші.

На прес-конференції були присутні президент Всеукраїнської федерації спортивного покеру Сергій Єфименко, заступник голови організаці «Нікпокерспорт» Алла Шевчук, та видавець журналу «Гранд Анте» та член комітету стратегічного розвитку ВУФСП (Всеукраїнської федерації спортивного покеру).

Читати також: Верховна Рада України ухвалила закон про легалізацію гемблінгу

Також гостем ВУФСП на прес-конференції став народний депутат Мар'ян Заблоцький.

Учасники конференції розповіли про те, як Департамент стратегічних розслідувань МВС України, за словами спікерів, цілеспрямовано порушує українське законодавство, вилучаючи у їх гральних закладах майно для гри у покер.

У якості аргументу вони наводять той факт, що покер в Україні на законодавчому рівні визнаний не азартною грою, а грою «на вміння» та інтелект. 

«Покер – інтелектуальна гра. Не азартна. Всі турніри, ставки і призові відбуваються згідно чинного українського законодавтва. Чому тоді правоохоронці не кошмарять, наприклад, великий теніс або більярд?» – заявив Сергій Єфименко.

Також він додав, що через подібні обшуки в Україні вже було зірвано проведення низки міжнародних покерних серій та Кубку України зі спортивного покеру, хоча його регламент уже був затверджений Міністерством культури, молоді та спорту.

Резюмуючи усі ці події, спікери закликали громадськість та ЗМІ долучитися до тиску на правоохоронців.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.