Два фінальних столи Андрія Любовецького на Poker Masters

Андрій Любовецький 2020

Українець Андрій Любовецький вже більше десяти років грає в покер. Він уже давно став досвідченим гравцем і за цей час встиг виграти багато нагород в онлайні.

У 2018-му році Андрію не вистачило одного кроку до перемоги в турнірі WCOOP, але в тому ж році він став чемпіоном івенту SCOOP. Своєю улюбленою дисципліною в покері Любовецький називає Омаху і у нього є мрія виграти браслет WSOP в турнірі з Омахи.

Поки WSOP ще не почався Любовецький тренується в турнірах престижної серії Poker Masters на PartyPoker. Ця серія якраз підходить для українського покериста, так як вона проводиться по покерній дисципліни Омаха.

Читати також: PartyPoker роздасть квитків на 500 000$ в WPT World Championships

У вівторок Андрій успішно виступив відразу в двох турнірах і зіграв за їх фінальними столами. У турнірі з бай-іном 10 300$ брало участь 49 гравців і шестеро з них виявилися в призах.

Одним з цієї шістки став Любовецький, так як він зайняв 5-е місце і отримав за це 35 000$. Перше місце і перемога в турнірі дісталися норвезькому гравцеві Есперіа Хугарду.

Результати турніру Poker Masters #06 (High Roller)

Турнір Poker Masters #06 (High Roller)

У цей вечір Андрій грав ще один турнір серії, але з більш скромним бай-іном 1 050$. Це був нокаут-івент, в якому за вибивання опонентів давали баунті.

Незважаючи на те, що в турнірі Любовецький зайняв четверте місце, призові дісталися йому невеликі. 3 933$ за четверте місце і 1 000$ в якості баунті. Для порівняння переможець турніру Людвіг заробив 13 000$ на вибиванні гравців.

Результати турніру Poker Masters #06 (Mini Knockout)

Турнір Poker Masters #06 (Mini Knockout)

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.