Даніель Кейтс працює над саморозвитком

Ден Кейтс 2020

Днями Ден Кейтс, на рахунку якого понад 7,3 млн виграшів в живих турнірах і ще кілька мільйонів в онлайні, заявив, що збирається змістити акцент з покеру, який був його основним родом діяльності останні 10 років, і зайнятися розвитком власної справи. Поки що хайролер не знає або не розголошує, чим він буде займатися, але, схоже, настрій у нього бойовий.

Про це свідчить намір покериста взяти участь в програмі під назвою "The Project". Цей проект створив бізнес-консультант, засновник і генеральний директор міжнародної мережі фітнес-франшиз Fit Body Boot Camp – Бедрос Куліан. Він упевнений, що фізичні навантаження, здоровий сон і правильне харчування – ключ до успіху сучасних бізнесменів, а ці три простих правила допоможуть підвищити рівень дисципліни та концентрації, що, в свою чергу, призведе до збільшення продуктивності.

Читати також: Міссклік Філа Айві на півстеку в турнірі за 250 000$

"The Project" – це 75 годин (3 дні і 3 ночі) фізичного, розумового та емоційного досвіду, призначеного допомогти чоловікам підвищити свою фізичну форму, а також фінансове становище.

Даніель повідомив про бажання приєднатися до проекту на своїй сторінці в твіттері, зазначивши, що це буде досить жорсткий челендж

«Планую взяти участь у проекті Бедроса Куліана "The Project", який за своєю суттю дуже схожий на систему підготовки "Морські котики', тільки для життя. Можна подати сигнал, якщо буде занадто складно, і я захочу завершити свою участь. Не впевнений, що готовий до цього, але буду радий ставками проти мене»

Хлопець неспроста порівняв проект з програмою тренувань спеціального загону "Морські котики", оскільки серед інструкторів цього 75-годинного челенджу є колишній офіцер спецназу, морський піхотинець і фахівець зі змішаних єдиноборств, тобто люди, рівень компетентності яких не викликає ніяких сумнівів

The Project

Підписники гравця відразу ж почали обговорювати участь Дена в The Project, а його колега по цеху Шон Діб навіть запитав, чи збирається Jungleman виконувати всі завдання самостійно.

Кейтс пізніше додав, що програма стартує через 4 дні, так що вже через тиждень ми дізнаємося, чи витримає покерист дане випробування. Як ви думаєте, воно під силу Джанглмену?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.