Ден Кейтс зізнався в своєму шахрайстві

Ден Кейтс

Білл Перкінс минулого тижня поділився назріваючим скандалом, який пов'язаний з тим, що деякі відомі професіонали грали з акаунтів слабких гравців і тим самим обманювали інших любителів на великі гроші. У відповідь на це Ден Білзерян в твіттері заявив, що одним з таких профі був Ден Кейтс, який, за його словами, грав з аккаунта "Sina Taleb". Свій твіти Білзерян видалив, але Кейтс встиг його прочитати і відповів на нього великим постом:

«Хотів би висловитися з приводу звинувачень Дена Білзеряна в твіттері, хоча він уже видалив той пост.

Для ясності, я почав грати з Сіном (до речі, його прізвище не Талеб) 8-го травня, і в підсумку зіграв всього кілька сесій, але жодна з них не була проти Дена Білзеряна, як він стверджував.

Я зіграв лише кілька роздач проти Білла Перкінса, і йому, мабуть, довелося грати, проти професіоналів, які займалися гостингом. Багато гравців на сайті вдалися до допомоги професіоналів (що було очевидним, виходячи з високого рівня гри), і на той момент я вважав, що це буде прийнятним. На жаль, Білл потрапив під перехресний вогонь, і мені дуже шкода.

Хоча я і не вважаю справедливим те, що виділили лише мене, оскільки інші винні набагато більше, я визнаю, що, будучи зразком для наслідування в покерному співтоваристві, моє покарання має бути набагато серйозніше в порівнянні зі звичайним гравцем. Я дотримуюся високих етичних стандартів і прагну домагатися справедливості, але я все ще допускаю помилки і шкодую про свій вчинок. Я зроблю все можливе, щоб бути кращим в майбутньому.

Хочу також подякувати моїм друзям і людей, які підтримували мене в інтернеті і в особистих повідомленнях. Ваші зусилля зіграли важливу роль у пом'якшенні цієї ситуації, і я ціную вашу турботу. Окреме спасибі Ніку Шульману, який зв'язався зі мною, щоб дізнатися, як я себе почуваю, а також запустив рух #Freejungle. Якщо ще хтось вірить в мою порядність і в те, що не потрібно нападати на мене в мережі, я буду вдячний за будь-яку підтримку, особливо якщо я вас знаю».

Читати також: Джонатан Дюамель – насильник?

Пізніше Кейтс додав:

Дэн Кейтс твиттер

Переклад: «Я гадаю, що мультиакаунтинг – це погано, навіть якщо інші цим займаються. На це не можна закривати очі, тому мені, як і іншим гравцям, потрібно показати приклад і припинити цим займатися. Мені шкода, і я докладу максимум зусиль, щоб все виправити».

Незважаючи на те, що Кейтс, по суті, зізнався в тому, що шахраював, багато гравців, та й в цілому покеру ком'юніті, дуже позитивно сприйняли його визнання і вибачення. Шон Діб назвав це «вибачення, яке було потрібно», а Джон Дафі написав, що точно знає гравців, які роками здійснювали гірші вчинки і що сам не завжди надходив правильно, адже «хто з нас не помилявся?».

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий