Артур Мартиросян обіграв Федора Хольца в фіналі сайд-івенту WSOP

Артур Мартиросян 2020

Крім браслетних турнірів, на WSOP Online проходила велика кількість сайд-івентів. Логічно, що найцікавішими з них були хайролерські: як за складом учасників, так і по призовим.

Російський покерист Артур Мартиросян зумів здобути перемогу в останньому сайд-івенті WSOP за 10 000$. Подія зібрала 125 охочих позмагатися за призовий фонд 1 212 500$. 17 з них потрапили до призової зони і отримали в касу значні призові.

В принципі, Мартиросян настільки часто перемагає в дорогих івентах, що цю перемогу можна назвати рядовою. Хоча далася вона йому нелегко, адже за фінальним столом грали топові покеристи: Девід Пітерс, Даніель Дворесс, Адріан Матеос і інші.

Першим фінальний стіл покинув Девід Пітерс. За зайняте дев'яте місце в івенті Девід отримав виплату 30 000$. На сьомому місці відправився відпочивати Даніель Дворесс. Співвітчизник Пітерса забрав 51 000$ призових.

Читати також: Коннор Дрінан виграв золотий браслет в останньому турнірі WSOP 2020

Росіянин В'ячеслав Булдигін, який виступав у цій події під прапором Чехії зупинився на п'ятому місці (89 000$). Після цього п'ятизначні виплати в призовому фонді закінчилися і почалися шестизначні.

Свій шестизнак отримав Адріан Матеос, якому на цьому тижні вдалося виграти цілих два турніри WCOOP за два дні. У цьому івенті Матеос обмежився третім місцем і виграшем 154 000$.

В хедз-апі зустрілися Артур Мартиросян та Федір Хольц. Обидва покериста зараз на хорошому ходу і мало не кожен день оформляють призові в різних покер-румах. У цьому протистоянні сильнішим виявився Мартиросян, який забрав головний приз за перше місце: 266 000$.

Результати WSOP Side Event за 10 000$

WSOP Side Event за 10 000$

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.