Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Артур Мартиросян обіграв Федора Хольца в фіналі сайд-івенту WSOP

Артур Мартиросян 2020

Крім браслетних турнірів, на WSOP Online проходила велика кількість сайд-івентів. Логічно, що найцікавішими з них були хайролерські: як за складом учасників, так і по призовим.

Російський покерист Артур Мартиросян зумів здобути перемогу в останньому сайд-івенті WSOP за 10 000$. Подія зібрала 125 охочих позмагатися за призовий фонд 1 212 500$. 17 з них потрапили до призової зони і отримали в касу значні призові.

В принципі, Мартиросян настільки часто перемагає в дорогих івентах, що цю перемогу можна назвати рядовою. Хоча далася вона йому нелегко, адже за фінальним столом грали топові покеристи: Девід Пітерс, Даніель Дворесс, Адріан Матеос і інші.

Першим фінальний стіл покинув Девід Пітерс. За зайняте дев'яте місце в івенті Девід отримав виплату 30 000$. На сьомому місці відправився відпочивати Даніель Дворесс. Співвітчизник Пітерса забрав 51 000$ призових.

Читати також: Коннор Дрінан виграв золотий браслет в останньому турнірі WSOP 2020

Росіянин В'ячеслав Булдигін, який виступав у цій події під прапором Чехії зупинився на п'ятому місці (89 000$). Після цього п'ятизначні виплати в призовому фонді закінчилися і почалися шестизначні.

Свій шестизнак отримав Адріан Матеос, якому на цьому тижні вдалося виграти цілих два турніри WCOOP за два дні. У цьому івенті Матеос обмежився третім місцем і виграшем 154 000$.

В хедз-апі зустрілися Артур Мартиросян та Федір Хольц. Обидва покериста зараз на хорошому ходу і мало не кожен день оформляють призові в різних покер-румах. У цьому протистоянні сильнішим виявився Мартиросян, який забрав головний приз за перше місце: 266 000$.

Результати WSOP Side Event за 10 000$

WSOP Side Event за 10 000$

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.