Оновлено
22.09.2023

Фараз Джака (Faraz Jaka)

Фараз Джака
Фараз Джака (38 років)
США
Чоловіча
09.09.1985
понад 6 770 000$
Призові в офлайні
понад 4 310 000$
Призові в онлайні
Кращий результат:
774 780$ (2 місце в Championship Event, Bellagio Cup V в Лас-Вегасі з бай-іном 15 400$)
Головні досягнення:
понад 11 000 000$ призових за кар'єру, 2 трофеї WPT
Можна знайти за ніком:
бездомний мільйонер
PokerStars: The-Toilet 0
Full Tilt: The-Toilet 0

Фараз Джака – ризикована зірка покеру з Сан-Хосе, Каліфорнія. Свою кар'єру він почав онлайн під час навчання в коледжі. Він відточував майстерність, граючи по кілька ночей на тиждень, при цьому поєднував своє захоплення з основним навантаженням по навчанню.

У 2007 році Фараз виграв в турнірі UB.com, гарантований призовий фонд якого становив 200 000$. У цьому ж році він став переможцем турніру Sunday Warm-Up на PokerStars і заробив понад 110 000$. У серпні 2007-го йому знову всміхнулася удача, яка принесла перемогу в турнірі Monday за 1 000$ на Full Tilt Poker, де він отримав нагороду в розмірі 85 000$.

Успіхи Фараза Джака не перестають вражати. Так, в листопаді 2009 року він виграв в турнірі Super Tuesday за 1 000$ на PokerStars, заробивши 78 000$. Також він збагатився завдяки турніру Guarantee за 150 000$ на Absolute Poker і Nightly Hundred Grand на PokerStars.

Незважаючи на те, що результати Фараз Джака в онлайні досить значні, вони не настільки яскраві в порівнянні з його успіхами в живих іграх. Покерист – частий гість дорогих турнірів і престижних покерних серій. На його рахунку є кілька шестизначних заносів в живих подіях і практично всі з них за 2-3 місця або потрапляння в фінал. Перемоги гравець домігся лише в двох турнірах: L.A. Poker Classic 2008 Event за 1 000$, де за перше місце йому дісталося 104 000$, і High Roller Event за 5 000$ на WPT Emperors Palace Poker Classic в 2014 році, де крім трофея Фараз отримав 102 000$ призових.

Фараз Джака – це талановитий гравець високого рівня і він вважається досить серйозним суперником.

Фото Джака

Цікаві факти про Фараза Джака:

  • Джака народився в Сан-Хосе, штат Каліфорнія, в сім'ї пакистанських мігрантів.​
  • До гри в покер Джака був перспективним бігуном. Він також грав у баскетбол за вищу школу П'єдмонт Хіллс і писав вірші. Після школи вступив до Іллінойського університету в Урбані-Шампейн.
  • Фараз почав грати в покер під час навчання в університеті. Спочатку він грав в основному онлайн в невеликих живих іграх, а в 2007 році взяв участь в своєму першому великому покерному турнірі WSOP і потрапив в призи.
  • Гравця називають бездомним мільйонером і вважають цікавою і унікальною людиною. Кілька років тому Фараз Джака вирішив залишити будинок і майно, оскільки, з його слів, все це приносило йому більше шкоди, ніж користі. Про це він повідомив в інтерв'ю на каналі CNN. Ця ідея прийшла йому в голову на турнірі в Італії, коли гравця запросили погостювати в Швейцарії, де він зрозумів, що постійно живе в чужій країні і спить на чужому ліжку. Він звик до «кочового життя», тому будинок його більше не тримає.
  • Він критикує практику проживання в шикарних готелях і подорожі дорогим видом транспорту, вважаючи це бар'єром для набуття нових відчуттів і вивчення унікальних культур. Він отримує задоволення від проживання в місцях, що не переповнені туристами, які нижче рівня його доходів.
  • У гравця року WPT немає нічого, крім рюкзака, сумки для речей і декількох мільйонів доларів. Під час подорожей він постійно урізав кількість взятих з собою речей, зазначивши, що багато чого взятого не має абсолютно ніякого значення, тим самим він робить собі тільки краще.
  • Покерист запустив покерний сайт Checkraise.com в Бразилії.
  • У 2018 році Фараз Джака в одному з інтерв'ю назвав найцікавішими для нього місцями місто Острава в Чехії та Івано-Франківськ в Україні.

Здатність зберігати багатство і досвід поряд з такою повагою до оточуючих його людей роблять Фараза Джака просто незрівнянною людиною.

Фараз Джака в соціальних мережах: