Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Акція Cash Booster на Run It Once Poker

Акція Cash Booster 2020

Run It Once Poker дав гравцям відмінну можливість отримати додатковий кеш-бонус завдяки акції Cash Booster. Заробіть грошову винагороду від 7,50€ до 750€, пройшовши 5 рівнів Legend Rank. Акція проводиться з 5 по 11 жовтня.

Гравці можуть відстежувати свої результати в розділі Legends в лобі покер-руму. Як тільки гравець завершує п'ятий рівень певного рангу, він отримує право на відповідний грошовий бонус. Розмір бонусів за проходження кожного рівня представлений в таблиці.

Отримання нагород

Учасники можуть отримати тільки один з додаткових кеш-бонусів. Грошова винагорода буде грунтуватися на найвищому ранзі, в якому гравець пройшов всі 5 рівнів.

Наприклад, якщо учасник завершить 3 рівня Hearts, він отримає додаткові 30€ від Diamonds, тому що Diamonds - найвищий ранг, де він пройшов всі 5 рівнів.

Гравці отримають кеш-бонуси разом зі своїми щотижневими виплатами Legends, які нараховуються протягом 48 годин по завершенню тижня.

РівніНагороди
Clubs (трефа)7,50€
Diamonds (бубна)30€
Hearts (чірва)175€
Spades (піка)750€

Деталі акції

  • Акція розпочалася 5 жовтня і завершиться 11 жовтня о 03:00.
  • Гравцям нараховується відповідний кеш-бонус в залежності від рангу, в якому вони пройшли всі 5 рівнів.
  • Грошові винагороди в рамках цієї акції не застосовуються при підрахунку винагород в бонусних програмах Four Week Streak Rewards або Stars become Legends.
  • Акція діє тільки за кеш-столами 6-макс.
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.