Акція Cash Booster на Run It Once Poker

Акція Cash Booster 2020

Run It Once Poker дав гравцям відмінну можливість отримати додатковий кеш-бонус завдяки акції Cash Booster. Заробіть грошову винагороду від 7,50€ до 750€, пройшовши 5 рівнів Legend Rank. Акція проводиться з 5 по 11 жовтня.

Гравці можуть відстежувати свої результати в розділі Legends в лобі покер-руму. Як тільки гравець завершує п'ятий рівень певного рангу, він отримує право на відповідний грошовий бонус. Розмір бонусів за проходження кожного рівня представлений в таблиці.

Отримання нагород

Учасники можуть отримати тільки один з додаткових кеш-бонусів. Грошова винагорода буде грунтуватися на найвищому ранзі, в якому гравець пройшов всі 5 рівнів.

Наприклад, якщо учасник завершить 3 рівня Hearts, він отримає додаткові 30€ від Diamonds, тому що Diamonds - найвищий ранг, де він пройшов всі 5 рівнів.

Гравці отримають кеш-бонуси разом зі своїми щотижневими виплатами Legends, які нараховуються протягом 48 годин по завершенню тижня.

РівніНагороди
Clubs (трефа)7,50€
Diamonds (бубна)30€
Hearts (чірва)175€
Spades (піка)750€

Деталі акції

  • Акція розпочалася 5 жовтня і завершиться 11 жовтня о 03:00.
  • Гравцям нараховується відповідний кеш-бонус в залежності від рангу, в якому вони пройшли всі 5 рівнів.
  • Грошові винагороди в рамках цієї акції не застосовуються при підрахунку винагород в бонусних програмах Four Week Streak Rewards або Stars become Legends.
  • Акція діє тільки за кеш-столами 6-макс.
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.