Гальфонд обігрує Корнута на 117 000$ в Galfond Challenge


Цієї ночі на Run It Once Poker завершилася сьома покерна сесія Філа Гальфонда проти Ченса Корнута з пот-лімітної Омахи зі ставками 100$/200$.

З 35 000 запланованих рук було зіграно 5 600. Лідером гонки виявився засновник RIO Poker Філ Гальфонд, який в даний момент обігрує який отримав дві браслетів WSOP Ченса Корнута.

Незважаючи на те, що Корнут ретельно вивчив гру свого опонента йому так і не вдалося вирватися в лідери цієї гонки.

Читати також: Ченс Корнут: «Домовилися з Гальфонд почати хедз-ап баттл 16 вересня»

У попередніх сесіях Гальфонд також йшов лідером, а Корнути в свою чергу міг лише ненадовго скорочувати розрив у його виграші.

Якщо Корнути не вдасться стати чемпіоном цих перегонів, то він віддасть Гальфонд 250 000€, однак, якщо він все ж зуміє перемогти, то Гальфонд віддасть Корнуту 1 000 000.

У будь-якому випадку, часу на відіграш у Ченс Корнута ще предостатньо, одна Філ Гальфонд також може використовувати його для подальшого накопичення свого переваги.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.