Гальфонд виграв хедз-ап батл проти "ActionFreak" з комфортною перевагою 115 000€

Гальфонд і ActionFreak

В рамках челенджу Гальфонда завершився другий хедз-ап батл між Філом і "ActionFreak". І знову переможцем став власник RIO Poker, який завершив дистанцію 15 000 рук в плюсі ​​на 115 000€.

Нищівна перемога Гальфонда

Останню сесію "ActionFreak" виграв і виграв пристойно: 123 000€. Але цього все одно виявилося мало, так як між ними був великий розрив. В останній ігровий день "ActionFreak" якщо і не голосно грюкнув дверима, так хоч трохи відігрався.

«Дуже розчарований тим, що не зміг закінчити батл на мажорній ноті і в останній сесії програв 123 000 євро. Але цього все одно виявилося мало для загальної перемоги "ActionFreak", так що мій тріумф все-таки відбувся. Спасибі всім хто дивився це шоу! Зараз я з нетерпінням чекаю відпочинку», – сказав Гальфонд після перемоги.

В цілому після батлу "ActionFreak" став біднішим на 265 000€, так як крім мінуса в сесії він ще заплатив додаткову виплату в розмірі 150 000€ Гальфонду.

Ця перемога була не такою епічної як в протистоянні проти "VeniVidi1993", але зате впевненою і нищівною. Паралельно Гальфонд грає проти Білла Перкінса: там поки що зіграно тільки 1 000 роздач і Філ йде в плюсі ​​на 70 000€.

Читати також: Колишній гравець Арсеналу: «Я програв в покері 6 000 000£»

Всього челлендж Гальфонда зайняв 20 ігрових днів і проходив на PartyPoker. Практично всю дорогу лідером йшов Гальфонд і довів своє лідерство до логичеких завершення. Відзначимо також, що покеристи грали з функцією Run it twice, що теж важливо.

Хто стане наступним суперником Гальфонда

Ще раз нагадаємо, що хедз-ап батл Гальфонда проти Перкінса знаходиться в активній фазі поки що тільки на папері. Насправді вони вже не грали досить давно і невідомо коли мільйонер Перкінс зможе приступити до гри.

З огляду на це, можна припустити, що Гальфонд не стане чекати Білла і почне ще один паралельний челлендж. Наступним суперником в списку Гальфонда значиться Ченс Корнут, який вже може починати розминатися і готуватися до "сутичці" з Філом. Можливо, він зможе перемогти Гальфонда?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий