Визначився переможець Legends Showdown на RIO Poker

Legends Showdown на RIO Poker

У фінал Legends Showdown вийшли фінський гріндер Паулі Айрас і тренер Run It Once Кевін Рабічоу. Для визначення переможця покеристам потрібно було відіграти 2 255 роздач на RIO Poker.

За підсумками першого матчу лідером став Кевін Рабічоу, так як показав плюсовий результат 46 472€. У другому поєдинку сильнішим виявився Паулі Айрас, але його виграш був в три рази скромніше: +13 236€.

Незважаючи на те, що перед третім матчем Рабічоу йшов попереду на 33 000€, букмекери все одно вважали фаворитом Айраса. Спочатку їх припущення, що фін стане переможцем виправдовувалися. На початку поєдинку Айрас почав диктувати свій покер і дуже швидко скорочував розрив.

Але ближче до кінця матчу Рабічоу зумів впоратися з хвилюванням і довести матч до переможного кінця. Підсумковим результатом став плюс Рабічоу 10 796€, який приніс йому загальну перемогу в лізі хайролерів.

Читати також: Тимофій "Trueteller" Кузнєцов виграв наосліп 730 000$ за 5 хвилин

За перше місце Кевін отримав приз 40 000€, так що в цілому Рабічоу став багатшим на 50 000 євро. Той, хто програв в цій дуелі отримав приз 20 000€.

Глядачам Твіч-каналу RIO Poker не доведеться нудьгувати, адже вже сьогодні стартує черговий хедз-ап матч в рамках челенджу Філа Гальфонда. Власник RIO Poker зустрінеться в хедз-ап поєдинках з Корнутом. Ченс Корнути – володар двох золотих браслетів WSOP, а також покерний тренер.

У планах "дуелянтів" зіграти 35 000 роздач на лімітах 100$/200$ з дисципліни PLO. У разі своєї перемоги Корнути отримає 1 мільйон доларів від Філа Гальфонда.

Гальфонд проти Корнута

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.