Філ Гальфонд хоче довести шахрайство Майкла Постла

Фил Гальфонд

З моменту завершення найгучнішого покерного скандалу 2019 року пройшло вже достатньо часу. Правосуддя в цій справі стало не на бік позивачів, що серйозно обурило покерне співтовариство,

Однак, деякі відомі покеристи, які підтримували "постраждалу" сторону конфлікту не змирилися з таким простим закінченням даної історії.

Відомий американський покерист Філ Гальфонд вирішив проаналізувати гру Майкла Постль і власноруч довести його провину. Про це він написав на своїй сторінці в Твітері:

«Я досить зайнята людина. Напевно, я б ніколи більше не згадував би і не думав про Постль, якби не реакція Курайтіса і Stones Gambling Hall на їх юридичну "перемогу", де вони почали насміхатися над постраждалими покеристами. Якщо ми зможемо зібрати в електронну таблицю всю історію рук Постла, то я зможу зробити детальний звіт з доказом або спростуванням його провини» – заявив Гальфонд.

Таке рішення Філ Гальфонд прийняв після того, як директор казино Stones Gambling Hall Джастін Курайтіс опублікував в мережі своє довге заяву, де зайвий раз підкреслив свою невинність і виступив з критикою у бік своїх опонентів.

Читати також: Визначився переможець Legends Showdown на RIO Poker

Також в Твіттері Крайтіс вступав в полеміку з усіма, хто вважав інакше і та підбурював на конфлікти постраждалих гравців.

Гальфонд знайшов цілу команду однодумців, які допоможуть йому зі збором і структуруванні всіх необхідних даних.

Він збирається розглянути 17 можливих сценаріїв при яких Майкл Постл міг виграти ті роздачі і якщо у всіх цих сценаріях результати Постль буду дуже хорошими, то це повинно підтвердити його шахрайство.

Що стосується самого Постль, то він заявив, що знімається в документальному фільмі, який розповість про його версії події. За словами Майкла, ця документалка "вразить весь світ".

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.