Акція "King of Flips" на Unibet Poker

"King of Flips" на Unibet Poker

Європейський покер-рум Unibet Poker активно проводить різноманітні акції для залучення в свій покер-рум нових гравців. Наприклад, для всіх гравців Unibet Poker доступний спеціальні лідерборди для кращих гравців місяця, кварталу і року, в яких ви можете виграти квитки турніри з високими гарантіями.

Крім цих лідербордів ви також можете взяти участь в акції "King of Flips" та отримати бонусні бали, квитки в турніри та грошові призи.

В рамках акції "King of Flips" грайте в СнГ-турніри або кеш-столи з 20 травня по 21 червня і побачивши 25 флопів за 1 сесію ви будете отримувати спеціальні жетони, які зможете витратити в міні-грі Poker Flips.

Читати також: 200€ бонус на перший депозит від Unibet Poker

Poker Flips – це гра в якій берете участь ви і "Король фліпів" (ШІ). На руки вам лунає по дві кишенькові карти, а потім автоматично розігрується флоп, тьорн і рівер. По закінченню кожної роздачі ви зможете забрати свій приз або ж продовжити, щоб отримати ще більше призових.

Розмір ваших призових залежить від ліміту на якому ви граєте. Самі жетони розподілені за рівнями (бронзовий, срібний і золотий):

  • Бронзовий жетон: мінімальний приз – 10 бонусних балів, максимальний приз – 40 бонусних балів.
  • Срібний жетон: мінімальний приз – квиток за 1€ в турніри HexaPro, максимальний приз – 200 балів.
  • Золотий жетон: мінімальний приз – 400 бонусних балів, максимальний приз – 2 000€.

Ви можете накопичувати виграні жетони, але їх термін дії закінчується по закінченню акції. В акції не беруть участь банзай кеш-ігри. Сама акція недоступна для гравців зі Швеції, Данії та Бельгії.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий