Чемпіон світу з шахів став амбасадором Unibet Poker

Магнус Карлсен

Наприкінці минулого року одного з амбасадорів Unibet Poker мало не забанили на PartyPoker через те, що член команди Unibet звинуватив ПатіПокер у «нечесності».

Вже на початку цього року на Unibet Poker поповнився ще одним молодим амбасадором, ним став чинний 16-й чемпіон світу з шахів, 29-річний гросмейстер із Норвегії – Магнус Карлсен.

Представники Kindred group (Unibet Poker) скликали спеціальну прес-конференцію на якій оголосили про підписання контракту з норвезьким шахістом.

Магнус Карлсен представлятиме команду Юнібет як глобальний амбасадор, а це означає, що окрім покеру він, цілком імовірно, також рекламуватиме і спортивні ставки. Основним слоганом нового бренд-амбасадора покер-руму стала фраза: «Удача не випадкова».

Читати також: Визначений повний список номінантів на Global Poker Awards

Це вже не перша спроба Unibet зайти на норвезький гемблінговий ринок. На даний момент лише дві норвезькі компанії (Norsk Tipping і Norsk Rikstoto) мають ліцензію гемблінгового оператора на території країни.

До співпраці з Магнусом, представники Юнібет пропонували п'ятирічний контракт на 5 млн. євро Шаховій аcоціаціі Норвегії, проте отримали відмову.

Зокрема, після того як Магнус Карлсен покинув асоціацію, Міжнародна шахова федерація заборонила Карлсену виступати з нашивками Unibet Poker на шахових змаганнях.

Контракт із гросмейстером став спробою Юнібет зайти на монопольний ринок грального бізнесу в Норвегії. Магнус досить відомий у себе на батьківщині, а отже повинен залучити у покер-рум багато норвезьких гравців.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.