Аквафреша в покер-румах стане менше: Binance припиняє роботу в рф

Binance повністю виходить з ринку РФ

Найбільша у світі крипто-біржа Binance остаточно залишає ринок рф. У компанії заявили про «повний вихід з росії», а причиною такого рішення вказуються не санкції, а усвідомлення Binance «про несумісность перебування на цьому ринку з новою стратегією відповідності».

Всі активи біржі на цьому ринку будуть продані, а гаманці місцевих користувачів будуть заблоковані або переведені покупцю.

Процес виведення активів займе близько року, але при цьому вже найближчими місяцями Binance закриє «всі біржові напрямки та інші бізнес-напрями» у росії.

Нагадаємо, що раніше Binance заборонила росіянам p2p-торгівлю доларами та євро, а в серпні - переказувати один одному будь-які валюти, крім дерев'яної.

Тепер же й такої можливості не буде, а отже у покер-румах стане менше гравців з аквафрешем, адже після введення санкцій та відключення SWIFT-перказів, чи не єдиним доступним їм способом поповнювати депозити в міжнародних румах були платежі через криптовалюти. Тепер, із закриттям доступу до найбільшой кріпто-біржі у світі, можно очікувати, що за онлайн-столами стане чистіше, а атмосфера гри стане приємніша.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (1)
Україна Aiterok Еліта
Еліта

Як же це прикольно коли називають аквафреш,завжди настрій піднімає)

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.