Americas Cardroom провели масштабні оновлення

Новий ACR Poker

Чудова новина для поціновувачів руму Americas Cardroom. Покерна кімната провела наймасштабніше оновлення за 22-річну історію. Що змінилось? Розпочнемо з головних змін:

  • Americas Cardroom змінив назву на ACR Poker
  • Оновився логотип
  • Нове програмне забезпечення з покращеною навігацією різноманітними оновленнями та орієнтуванням на гравців

«Ми раді розпочати наступну еру онлайн-покеру з перезапуском ACR Poker і нашого абсолютно нового програмного забезпечення. Це наше найзначніше оновлення як для нашого покерного клієнта, так і для веб-сайту, яке забезпечує чудовий новий вигляд», – заявив Кріс Манімейкер, амбасадор ACR Poker.

Турнірне лобі

Турнірне лобі

Кеш-ігри

Кеш-ігри

Турнірний стіл

Турнірний стіл

Гравці, які встановлять або оновлять клієнт ACR Poker, зможуть скористатися перевагами покращеної навігації, яка полегшить пошук потрібних ігор, ставок і турнірів. Вони також матимуть доступ до додаткових параметрів налаштування та персоналізації, а також до статистичних даних, таких як трафік гравців, сповіщення, оновлення турнірів і трансляція фінального столу. Користувачі бачать поточні рекламні акції в одному місці, не маючи справу з нав’язливими спливаючими вікнами чи рекламними банерами.

Оновлення включає в себе кілька функцій для захисту нових гравців і гравців-любителів. Бамхантінг тепер обмежений, оскільки гравці можуть починати лише одну гру за раз у групі кеш-ігор і не можуть сидіти в списках очікування, щоб потрапити на окремий стіл із слабкими гравцями.

Новий веб-сайт також було повністю перероблено, щоб зробити його більш зручним для користувачів із посиланнями на платформу (мобільну та десктопну). 

ACR Poker

Також відкрили онлайн-магазин, який пропонує великий вибір товарів. Його можна знайти на офіційному сайті.

У 2022 році ACR Poker розіграв 650 000 000$ в турнірах, а в травні 2023 року було зіграно понад 31 000 000 роздач. Це свідчить про те, що рум активно розвивається та збільшується трафік у ньому.

Що стосовно улюблених фріролів на ACR?
Що стосовно улюблених фріролів на ACR?

Всі ми пам'ятаємо чудові фріроли з гарантією 6 500$. Наразі їх в оновленому лобі немає і інформації по ним також немає. Очікуємо повернення безкоштовних турнірів...

Відео-презентація оновлень румуОцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі (7)
Україна Jermain91 Фанат
Фанат

Ну дуже важко назвати це покращенням. Попередня версія була проста і зрозуміла. Звичайно, після активного юзання, можливо моя думка зміниться, але все таки дуже сируватий софт.1 відповідь

Як на мене, попередня версія була дуже застаріла. Зараз рум оновився, став більш сучасним, приємно дивитись та грати

Україна Tp1yMF
Без статусу

Обновление классное,молодцы.Более современный вид.

0 відповідей
Україна victorias Еліта
Еліта

Як би з оновленням вернулися турніри зі стримерами воно би стало набагато краще!

1 відповідь
Україна LangeRqq
Без статусу

я так думаю,що це буде не скоро:(((

Україна Satana666666
Без статусу

Оновлення - річ потрібна. Зацінив, все норм. А от те, що деякі гравці звикли до старої версії то діло звички. Всі ми звикнемо.

Шкода що немає фріх, я в цьому румі у цьому році тільки зареєструвався. І яке ж було натхнення фріхи на 6500, а потім на 3500. І зараз нічого....

Хтось може сказати, в попередніх роках також були перерви у фріролах?

0 відповідей
Україна LangeRqq
Без статусу

оновлення це завжди круто,але як на мене це оновлення не дуже,знайти якийсь турнір стало набагато важче чим були + спочатку взагалі не проходилась авторизація!

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.