Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Американець двічі за день виграв у лотерею

Американець двічі за день виграв у лотерею

Lucky of Life – американська лотерея та її особливість у тому, що можна виграти гарантований приз, який виплачуватимуть мінімум 20 років (навіть після смерті). Наприклад, якщо переможець помирає до 2041 року, його найближчі родичі отримуватимуть щорічно 25 000$ до 2041 року.

У суботу пройшов черговий розіграш Lucky of Life і переможцем став чоловік із Північної Кароліни, який випадково заповнив два квитки з однаковими номерами:

«Я просто лежав у ліжку та дивився баскетбольний матч по телевізору. Не міг згадати, чи заповнив я його чи ні»

Томас Скотті вгадав усі п'ять звичайних номерів 2-6-7-11-19 одразу на двох квитках. За кожен квиток можна було вибрати: довічну винагороду у розмірі 25 000$ на рік або миттєву виплату 390 000$. Скотті вибрав другий варіант і отримає з урахуванням податків 551 851$ (за два вгадані квитки).

На стандартне питання журналістів, куди витратить свій виграш, Скотті відповів, що планує виплатити частину боргу, інвестувати у свій бізнес із виробництва самоскидів і, можливо, купити будинок. Він не розкрив, чи є якийсь сенс у п'яти числах, які він вибрав.

Читати також: Американка витратила 1 500 000$ балетної організації на ігри в казино

Лотерейний квиток "Lucky of Life" коштує 2$. Гравці обирають п'ять чисел від 1 до 48, а також номер щасливої ​​кулі від 1 до 18. Шанси на збіг усіх п'яти чисел становлять 1 до 1 813 028.

Лотерея приносить користь освіті США. Лише у 2020 році понад 385 мільйонів доларів доходу від лотереї було використано для підтримки як державних, так і приватних шкіл. Гроші з податків пішли на ремонт приміщень, зарплату вчителів та персоналу, а також стипендії та гранти для коледжів.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.