Американець двічі за день виграв у лотерею

Американець двічі за день виграв у лотерею

Lucky of Life – американська лотерея та її особливість у тому, що можна виграти гарантований приз, який виплачуватимуть мінімум 20 років (навіть після смерті). Наприклад, якщо переможець помирає до 2041 року, його найближчі родичі отримуватимуть щорічно 25 000$ до 2041 року.

У суботу пройшов черговий розіграш Lucky of Life і переможцем став чоловік із Північної Кароліни, який випадково заповнив два квитки з однаковими номерами:

«Я просто лежав у ліжку та дивився баскетбольний матч по телевізору. Не міг згадати, чи заповнив я його чи ні»

Томас Скотті вгадав усі п'ять звичайних номерів 2-6-7-11-19 одразу на двох квитках. За кожен квиток можна було вибрати: довічну винагороду у розмірі 25 000$ на рік або миттєву виплату 390 000$. Скотті вибрав другий варіант і отримає з урахуванням податків 551 851$ (за два вгадані квитки).

На стандартне питання журналістів, куди витратить свій виграш, Скотті відповів, що планує виплатити частину боргу, інвестувати у свій бізнес із виробництва самоскидів і, можливо, купити будинок. Він не розкрив, чи є якийсь сенс у п'яти числах, які він вибрав.

Читати також: Американка витратила 1 500 000$ балетної організації на ігри в казино

Лотерейний квиток "Lucky of Life" коштує 2$. Гравці обирають п'ять чисел від 1 до 48, а також номер щасливої ​​кулі від 1 до 18. Шанси на збіг усіх п'яти чисел становлять 1 до 1 813 028.

Лотерея приносить користь освіті США. Лише у 2020 році понад 385 мільйонів доларів доходу від лотереї було використано для підтримки як державних, так і приватних шкіл. Гроші з податків пішли на ремонт приміщень, зарплату вчителів та персоналу, а також стипендії та гранти для коледжів.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.