Американець Елі Елезра увійшов до Зали слави покеру


Нещодавно на WSOP.com відбувалося голосування за новоспеченого члена Залу покерної слави.

Усі охочі мали змогу проголосувати за свого кандидата до середини жовтня. Загалом на вибір для голосування було доступно десять кандидатів.

У перегонах за таке почесне звання боролися такі імениті покеристи, як Лейн Флек, Майкл Мізрахі, Тед Форрест, Кріс Фергюсон, Майк Матусов, Антоніо Есфандіарі, Бертран Гроспельє та Елі Елезра.

Читати також: Американський гравець Хак Сід увійшов до Залу слави покеру

Після завершення голосування члени Залу слави покеру, що нині ще живі, остаточно обрали рівного собі й ним став покерист зі США єврейського походження – Елі Елезра.

«Я почав грати в покер у 1985 році й перші роки у мене виходило не дуже. Тому пройти весь цей шлях і бути поряд з такими хлопцями як: Чіп Різ, Дойл Брансон, Філ Айві, Баррі Грінштейн, Філ Хельмут, Даніель Негреану і тепер ніхто не може відібрати у вас цього. Це приголомшливо» – заявив Елезра.

Елі Елезра став 60-м членом Залу слави покеру. За всю свою покерну кар'єру він заробив 4 596 290$ в живих турнірах. На його рахунку чотири золоті браслети WSOP, а його найбільшими призовими стали 1 024 570$ за перемогу в турнірі Mirage Poker Showdown за 10 200$ у Лас-Вегасі у 2004 році.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий