Американський гравець Хак Сід увійшов до Залу слави покеру

Хак Сід

Днями на сайті Всесвітньої покерної серії була опублікована новина про те, що американський покерист і володар чотирьох золотих браслетів WSOP Хаклберрі Сід став новим членом Залу слави покеру.

Його обирали з шести претендентів інші члени Залу покерної слави. Хак Сід отримав 76 голосів, випередивши Метта Севіджа на 25 голосів.

У кожного з 31-го члена Залу слави покеру була можливість зробити по 10 голосів. Імениті гравці віддавали свої голоси, враховуючи певні умови та категорії.

Читати також: Даніель Негреану увійшов до спільноти найрозумніших людей на планеті

Коментар самого покериста, стосовно даної події також виклали на сайті Всесвітньої покерної серії:

«Коли я почув новину про те, що в цьому році я увійду до Залу покерної слави, я згадав про мої ранні покерні дні. Як я йшов до Binions Horseshoe, збираючись розпочати покерну сесію, де я захоплювався всім покерним Залом слави на стіні. Приємно бути серед цих легенд покеру, яких я колись сам обожнював, і з якими грав протягом багатьох років. Спасибі всім» – сказав Сід.

Окрім чотирьох браслетів WSOP (1 по БЛ Холдему, 1 з пот-лімітної Омахи і 2 по Раззу), за всю свою кар'єру покеру цей покерист заробив понад 7 649 800$ у живих турнірах.

Крім успішної покерної кар'єри, Хак Сід відомий також в покерному ком'юніті, як любитель "екстремальних парі" з іншими гравцями.

В одному з недавніх таких парі він побився з бійцем ММА Терренсом Чаном за 50 000$ на перерві під час одного з турнірів WSOP 2015:


Про те, що поєдинок відбувався за їх обопільною домовленістю заявив триразовий чемпіон браслетних івентів WSOP Грег Мюллер. В кінці відео можна спостерігати як втручається охорона, яка рознімає бійку.

Серед інших подібних челенджів – програш парі Філу Хельмуту, де він заявляв, що зможе плавати в океані цілу добу і виграш 10 000$ у Говарда Ледерера, коли Сід довів, що може за два дні навчитися робити сальто назад.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.