Американський художник створив унікальні кубки для чемпіонів WPT 2023

Кубки WPT

Даніель Аршам – відомий американський художник та скульптор, який робив замовлення для Calvin Klein и Louis Vuitton. Тепер прийшов час попрацювати для покерного бренду: WPT. Митець створив унікальні кубки, які отримає кожен чемпіон серії у 2023 році.

«Мабуть, це найбільш творче партнерство в історіх WPT. Даніель – неймовірний художник, чиї роботи чудово гармонують із сучасним стилем життя. Велика честь для нас нагородити всіх чемпіонів WPT в 2023 році цими витворами мистецтва», – сказав генеральний директор WPT Адам Пліска.

Читати також: WPT представили перший покер-рум на круїзному кораблі

Перший кубок вже отримав минулорічний чемпіон WPT World Championship Еліот Хадон. Наступні власники визначаться в кінці травня на серіях в Seminole та Choclaw. Цікавий факт: гравець Бін Венг – чіплідер обох фінальних стілів.

Інший художник Марк Куінн каже, що Аршам дивиться на нашу культуру через телескоп крізь мільйони років. Він обдаровує нас моторошними відчуттями того, як інші зможуть побачити її через століття. Що ж, чудовий додатковий стимул для гравців виграти кубок на серії WPT.

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.