Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Анатолій Філатов йде з команди професіоналів PartyPoker

Анатолій Філатов

Останнім часом в топових покер-румах відбуваються досить серйозні метаморфози, якщо врахувати той факт, що відомі покеристи вже практично масово припиняють співпрацю зі своїми покерними кімнатами.

Першим з покеристів із пострадянського простору напередодні Нового Року здивував усіх гравець з Росії Михайло Шаламов, який вирішив припинити свою роботу зі Старзами після 10 років спільної роботи.

Популярний покерист-хайролер з Росії Анатолій Філатов, який до недавнього часу був одним з провідних амбасадорів ПатіПокер, виклав вчора на своїй сторінці в Інстаграмі пост, де заявив про припинення своєї співпраці з покер-румом.

Читати також: Філатов посів сьоме місце в Super Million$ з гарантією 2 000 000$

У своєму пості Філатов згадав, як починав свою роботу з PartyPoker як їх нового російськомовного амбасадора у 2017 році.

«Дуже дякую ПатіПокер за це класний, насичений час і спільну роботу! Упевнений, ще неодноразово перетнемося з командою, але я вже буду без яскраво-помаранчевої нашивки, що так полюбилася мені за цей час» – написав Філатов.

Він також виклав у своєму пості прощальне відео з нарізкою його яскравих моментів і вражень, які він отримав, коли працював разом з PartyPoker.

Судячи із заяв російського хайролера, він не збирається назовсім кидати покер, проте причина по якій Анатолій вирішив припинити свою роботу з цим покер-румом також невідома.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.