Бізнес-блогер став новим амбасадором PartyPoker

Азам Ходжаев 2020

Азам Ходжаєв - бізнес-блогер, який домігся успіхів у різних проектах. У числі досягнень Азама прокат самокатів "Карусель", віртуальний оператор мобільного зв'язку Migo Mobile і інші проекти в каршерінгу.

Основні майданчики для висвітлення діяльності Азам вибрав в дусі часу: Youtube і Instagram, в якому у нього понад 1 500 000 підписників. У Інстаграмі Ходжаєв опублікував свій пост про підписання контракту з ПатіПокер:

«Я - амбасадор Partypoker! Цей покер-рум можна назвати з упевненістю одним з топових в світі і моя любов до покеру переросла у співпрацю. З березня місяця я почав активно грати в онлайні, а тепер буду амбасадором цього бренду. У Паті класна команда співробітників і амбасадори, серед яких є такі особистості, як Кевін Харт, Айзек Хекстон, Микита Бодяковський, Дмитро Урбанович та Анатолій Філатов»

У своєму зверненні Азам додав, що йому подобається політика покер-руму і ті зміни, які рум вносить в екологію покеру, особливо щодо МТТ-турнірів. Серед плюсів, які допомагають новачкам швидше освоїтися, Ходжаєв назвав:

  • Скорочений час пізньої реєстрації
  • Обмежені ре-ентрі
  • Заборона софту

Нік Азама на ПатіПокер: khodzhaev_azam і ви можете зустріти його за онлайн-столами ПатіПокер. Крім того, у вівторок о 22:30 Азам коментуватиме престижний турнір Irish Poker Masters, який пройде на ПатіПокер.

На офіційному сайті PartyPoker поки ще немає офіційного повідомлення про співпрацю з Азамом, але скоро покер-рум оголосить про це. У ній ПатіПокер більш детально розповість деталі співпраці з бізнес-блогером.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.