Андрас Немет – раннер-ап турніру хайролерів Super Million$ Week

Андрас Немет 2021

Завершився ще один турнір хайролерської серії Super Million$ Week на GGпокерок. 67 гравців (+51 ре-ентрі) взяли участь в турнірі за 10 300$ і всі ці покеристи боролися за призовий фонд 1 380 000$. Таким чином, призовий фонд перевищив первинну гарантію.

За фінальним столом зіграло достатньо відомих покеристів, серед яких був Віктор Малиновський. У Віктора сьогодні стартує хедз-ап батл проти Хольца і бій також пройде на GGпокерок. У турнірі Super Million$ Малиновський посів п'яте місце, за що отримав 100 000$.

В хедз-апі зіграли Андрас Немет і Руї Ферейра з Португалії. Переможцем з цієї дуелі вийшов Ферейра і завдяки цій перемозі португалець виграв 269 000$, В даний момент Руї займає місце в п'ятірці кращих в рейтингу онлайн-покеру на PocketFives.

Читати також: Daily Leaderboard по Flip&Go на GGпокерок

За даними The Hendon Mob, він також виграв 1 227 895$ в живих турнірах. Ім'я Феррейри часто можна зустріти у великих турнірних серіях, де він робить глибокі діпрани.

У Немета майже 3,5 мільйона доларів призів виграних в живих покерних турнірах, де він регулярно грає хайролерські івенти. Серед інших відомих імен, які вийшли за фінальний стіл, були Шон Деніелс, Жоао Вієйра і Йорма Нуутінен.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.