Федір Хольц готовий зіграти хедз-ап з Віктором Малиновським

Федір Хольц 2021

У минулому році Віктор Малиновський на подкасті у Інграма заявив, що готовий зіграти з Хольцом в покер на будь-яких ставках, навіть будучи на підпитку. Тоді Хольц залишив без уваги цей виклик на батл.

Читати також: Віктор Малиновський став раннер-апом Super Million$

Йшов час, але відповіді від Федора Хольца не було. І ось, днями, Федір розмістив в своєму Твіттері відео, в якому повідомив, що приймає виклик Віктора:

«Привіт, Віктор! Помітив, що тебе знищує Стефан в хедз-ап челенджі. Як ти? Мені дуже шкода. Поки Стефан ще тебе не обнулив, хочу повернутися до виклику, який ти кинув мені на подкасті у Інграма. Тоді ти сказав, що готовий зіграти на будь-яких ставках, навіть будучи на підпитку. Окей, я приймаю твій виклик»

Нагадаємо, що зараз Малиновський зайнятий хедз-ап батлом проти Cтефана. Справи в цьому челенджі у Віктора складаються зовсім погано і на даний момент він програє кілька сотень тисяч доларів.

Невідомо, чи погодиться Малиновський на виклик Хольца, але в будь-якому випадку, на це буде цікаво подивитися. Обидва гравці справжні професіонали у своїй справі, але для початку Малиновському треба завершити свій челлендж проти Стефана.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.