Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Федір Хольц готовий зіграти хедз-ап з Віктором Малиновським

Федір Хольц 2021

У минулому році Віктор Малиновський на подкасті у Інграма заявив, що готовий зіграти з Хольцом в покер на будь-яких ставках, навіть будучи на підпитку. Тоді Хольц залишив без уваги цей виклик на батл.

Читати також: Віктор Малиновський став раннер-апом Super Million$

Йшов час, але відповіді від Федора Хольца не було. І ось, днями, Федір розмістив в своєму Твіттері відео, в якому повідомив, що приймає виклик Віктора:

«Привіт, Віктор! Помітив, що тебе знищує Стефан в хедз-ап челенджі. Як ти? Мені дуже шкода. Поки Стефан ще тебе не обнулив, хочу повернутися до виклику, який ти кинув мені на подкасті у Інграма. Тоді ти сказав, що готовий зіграти на будь-яких ставках, навіть будучи на підпитку. Окей, я приймаю твій виклик»

Нагадаємо, що зараз Малиновський зайнятий хедз-ап батлом проти Cтефана. Справи в цьому челенджі у Віктора складаються зовсім погано і на даний момент він програє кілька сотень тисяч доларів.

Невідомо, чи погодиться Малиновський на виклик Хольца, але в будь-якому випадку, на це буде цікаво подивитися. Обидва гравці справжні професіонали у своїй справі, але для початку Малиновському треба завершити свій челлендж проти Стефана.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.