Андрій "Anjeyyy" Новак переміг у турнірі WCOOP 71-M Super Tuesday

На PokerStars продовжують проходити турніри довгоочікуваної серії WCOOP. В рамках WCOOP вже пройшло безліч великих турнірів із значними гарантіями.

Серед таких турнірів можна виділити Super Tuesday з бай-іном 2 100$ та гарантованими призовими 500 000$. Вже встигло пройти кілька таких турнірів, щоправда, в минулому івенті гарантія становила 400 000$.

Можна впевнено говорити, що українські покеристи процвітають у турнірах Super Tuesday, адже чемпіоном позаминулого івента став гравець з України з ніком "drew.derzh", який тоді заробив 96 910$.

Вже позавчора пройшов ще один такий івент WCOOP 71-M та чемпіоном також став українець, а саме популярний регуляр Старзов Андрій "Anjeyyy" Новак, який заробив за перемогу 111 090$ призових.

Читати також: Українець Андрій "Anjeyyy" Новак виграв турнір SCOOP за 530$

​Цього місяця Новак показує високу майстерність гри, здійснюючи великі замети у популярних івентах. Трохи більше тижня тому він став третім у турнірі Super Million на ПокерОК, де отримав 193 490$

Раннер-апом івенту WCOOP 71-M став покерист із Канади з ніком "roo_400", який отримав за друге місце 83 230$. Третім у даному івенті став популярний фінський хайроллер Самюель "European" Вусден. Він заробив 62 350$.

Покерист із Білорусі "V!ziterrrrrr" на 11-му місці та Арсеній "hello_totti" Малінов на 12-му місці – не потрапили за фінальний стіл, проте отримали по 10 090$. Один із найуспішніших МТТ-гравців в онлайні, шведський гравець Ніклас "Lena900" Астедт опинився на 16-му місці із призовими 6 920$. Аналогічну виплату заробив найуспішніший гравець в офлайні, який займає 1-е місце в All-Time Money List (на HendonMob) – Джастін "ZeeJustin" Бономо. Він посів 21 місце.

У гроші потрапило 34 гравці за мінімальних виплат 4 740$. Баббл-боєм турніру став німецький гравець Оле "wizowizo" Шеміон.

Лідер покер-румів
PokerStars
США Доступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.